Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az jó dolog ha a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó dolog ha a barátomnak lenyelem a spermáját?

Figyelt kérdés
Fl éve vagyunk együtt, de már az elején rávett erre a dologra mert nem igazán szerettem volna...:D azóta imádom neki csinálni és már a lenyelés is megy! viszont ezt nem mondanám ugy el senkinek a baráti körömben mert nekem egy kicsit ez olyan \\\'megalázó\\\' vagy nem az? tudom h a fiuk szeretik de más szemében nem megalázó?
2009. ápr. 1. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Én is lenyelem! Amúgy minek mondanád másnak? Ez csak rátok tartozik!

Amúgy Én is picit megalázónak érzem, főleg, hogy a barátnőim szerint undorító az, ha lenyeli valaki... :S sajnos...

2009. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Milyen "más"? És egyáltalán, kit érdekel "más"? Ez a ti dolgotok, rátok tartozik, senki másnak semmi köze hozzá, és éppen ezért az is teljesen mindegy, hogy mit gondolnak róla.


Ez egyes-egyedül rólad és róla szól. Ha te ezt nem érzed megalázónak (saját magánvéleményem: szerintem sem az), és ő sem fogja fel úgy, hogy ő ezzel most megalázott téged, akkor nincsen semmi gond.


Plusz alapból sincs benne semmi ilyesmi, szvsz. Egyszerűen egy része a szexnek, ami ha mindkettőtöknek jó, akkor egy remek dolog, és kész. Ha neked is jólesik, ízlik is, akkor teljesen jó, és semmi baj nincs vele - annál is inkább, hogy még egészséges is, lévén tele van vitaminnal. :)

2009. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez csak kettőtökre tartozik és senki másra.Ezért hülyeség is azon gondolkodni hogy megalázó-e.Szerintem nem megalázó.
2009. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

van akiknem nem tetszik van akiknek igen...

van aki undorítónak találja valaki nem...

valaki az orál sextől is undorodik valaki nem...

Baráti körömből szinte mindenféle beállitottságu,más gondolkodásu személy megtalálható.ettől még elfogadjuk egymást és nem cikizzük vagy kritizáljuk amiatt amit ö elfogadhatonak tart.

amugy én is lenyelem,de ha nem tenném tudom,hogy a barátomnak az se okoznak nagy problémát:)

2009. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Első: Szép kis önellentmondásba keveredtél... :D

Amúgy rád is vonatkozik, amit az előbb írtam, szóval neked sincs miért aggódnod. :)

2009. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Második! :) Aranyos vagy! Az a probléma, hogy az én barátnőimnek nem voltak még komoly kapcsolataik, szerintük az orális szex is undorító :S nem is szeretek velük a szexről beszélni :D

De amúgy mikor szexelünk nem érzem megalázónak, csak mikor ezek a " barátnőim " rákérdeznek és általában letagadom, de akkor is már az orális szexért is fujgatnak, pedig 19 évesek lesznek nemsokára :S Na lényegtelen ez most! :)


A lényeg, Kérdező, hogy igaza van itt ennek a pár embernek, aki azt írja, hogy nem kell szégyenkeznünk, a lényeg, hogy mindkettőtöknek jó legyen!!! :)

2009. ápr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó dolog, hogy ennyire nyíltak vagytok egymással. Fel tudtál oldódni vele és megtetted amit kért pedig először nem is akartad!

Ez egy jó kapcsolatnak tűnik, nincs itt semmi megalázó.

2009. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1x sikerült lenyelni,bár majdnem visszajött. Aztán próbálkoztam máskor,de nem ment. Elkezdtem öklendezni. Nagyon illúzió romboló lehettem... =) Azóta nem is próbálom,de szerintem annyira nem gáz...csak nekem nem megy. De ha mondaná a barátnöm nem itélném el.
2009. ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a te gyomrod beveszi, miért ne?
2009. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

én az első olyan alkalom óta lenyelem. Valahogy eszembe se jutott, hogy nem kellene, gusztustalan vagy megalázó. Szeretem őt, minden nedvét, ezt is. 8) És az ő szájába is belekerül az én nedve, amikor elmegyek. Neki sem visszataszító ez. Szerintem mindenkinek a magánügyei ezek a dolgok, más véleménye nem számít. amúgy szerintem nem kellene, hogy ez a baráti körödben téma legyen. Mondd, hogy ez a TE magánügyed, nem akarsz erről társalogni és kész. Ha mindkettőtöknek jól esik, akkor csináld nyugodtan, nem megalázó, hiszen szereted!!!

21(L)

2009. ápr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!