Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 38F vagyok. Egyre jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38F vagyok. Egyre jobban vonzanak a kerekebb, huszas lányok. Mit tegyek? Létesitsek szexuális kapcsolatot egy ilyennel hogy kielégüljek, mert a saját korosztályommal eltöltött kifogástalan szex után is, erős kielégületlen vágyam és hiányérzetem van.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
igen
2009. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Hát lehet, hogy a felfogásod miatt maradtál még ilyen idősen is kielégületlen. Bocsi!

Először egy nőt az "ilyennel" szóval illetni??!! Sértő!

Ha csak szexre és kielégülésre vágysz akkor nem tök mindegy ki lesz az, aki megtestesíti és általa kielégíted a vágyaidat? Valószínű egy fiatalabb nő még tüzesebb, de nem feltétlen. Felesleges kérdést tettél fel szerintem és megsértetted a női nemet!

Nekem az unokanővérem egy 37 éves férfival él együtt és ő 28 éves, tehát nem a kor számít sohasem, hanem az érzelmek.

Lehet kicsit nyers voltam, de berágtam a kérdésedre. :(


28/nő

2009. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
69%
Egyet értek az előttem hozzászólóval csak annyit fűznék hozzá,hogy bár az én unokanővérem 18 és a barátja akivel már több mint 1 éve együtt van 38.Nekem nincs beleszólásom de 20 év még is csak 20...szerintem ez nem normális főleg ha csak "arra" kell!
2009. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok.Kicsit meglepődtem a felháborodáson,ugyanis nem volt célom az "ilyen"jelzővel a nőt minősiteni,csupán a kérdést fogalmaztam meg kicsit tapasztalatlanul(ostobán)

Egyébként még nem csaltam meg senkit életemben,ezért nehéz irnom erről,ill.nem tudok mitkezdeni az érzéssel.!Kb 10 hoszabb kapcsolatom volt,a mostani már több mint 12 éve tart.

2009. ápr. 1. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Ne hallgass ezekre az álszent macákra, szedj össze egy fiatal lányt, és kész....
2009. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanis innen is kiderül, hogy ugyanúgy rákapnak ők is a friss húsra mint a férfiak, szóval nem kell itt lökni a szöveget.
2009. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ne engedj a kísértésnek..nem ér annyit..
2009. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
20 éves punci a legfinomabb, szerezz be egyet. :D
2009. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!