Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfiak is ugyanannyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak is ugyanannyira szeretik, ha a nyakukon csókolgatják őket, mint a nők? Vagy hol vannak a férfiak erogén zónái?

Figyelt kérdés
nyilván nem intim helyekre gondolok:)
2009. ápr. 1. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Én nem szeretem ha a nyakamat csókolgatják.
2009. ápr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Első válaszoló! Akkor igazán segíthetnél annyiban, hogy leírnád, Te mit szeretsz!
2009. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
a barátom nagyon szereti, ellenben én nem érzek semmi különöset ha ott csókolgat :( vagy csak akkor ha megfelelő a hangulatom... engem inkább csak csikiz :(
2009. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem, meg azt is nagyon, ha a hátamat simogatja a barátnőm. :)
2009. ápr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
az én barátom imádja:D szereti még ha a hátát vagy a combja belsejét simizem;)
2009. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
a baártom nagyon be tud tőla indulni:)és én is ha látom,hogy mennyire élvezi:P
2009. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat:) nehéz helyzetben vok, nem tom hogyan lépjek, mert tudom h ő is szeretkezni szeretne velem és én is, de bizonyos körülmények (nem testi problémák) miatt nem akarja. viszont ha sikerül felizgatnom, akkor sztem nem lenne képes ellenállni... vagy de??
2009. ápr. 1. 19:55
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

huhh az én barátom is nagyon szereti. na meg persze ha a hátát és a fenekét simizem (:

ezektől totál kész tud lenni

2009. ápr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
2009. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

az én barátom azt szereti, ha a fenekét simogatom, csókolgatom a mellbimbóját, stb... :) a nyakcsókolás... hm.. szerintem az különösebben nem izgatja fel, de jól esik neki, mint az arcrapuszi :)

21(L)

2009. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!