Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék, hogy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék, hogy nagyon beinduljon?

Figyelt kérdés

Eléggé szégyenlős vagyok, mit tehetnék, hogy beinduljon rám és ne higyje azt, hogy bolond vagyok? :D

Pl. Múltkor előtte vettem le a nadrágomat és fel a szoknyámat, de csak nézett, nem jött oda megölelni vagy valami... Annyira jól esne, ha látnám, hogy beindult.

A szexszel nincs gond, ujjazni imád, mindig nézi, ahogy élvezkedek, utána mindig mosolyog rám és percekig nézzük egymást csendben. :)

Múltkor olyat is csináltam, hogy mikor kísértem kifele és várt, míg felöltözök, odaszaladtam, lábujjhegyre álltam és aranyosan adtam neki egy puszit az arcára. De ezt sem viszonozta. Persze mikor hazament, előtte smároltunk. De hogy érhetném el, hogy magától csináljon ilyen dolgokat meg hogy beinduljon rám? :)


Elnézést, ha nagyon hülyeséget kérdeztem, csak kíváncsi vagyok Ti mit tesztek, illetve a fiúknak mi tetszik!


2009. ápr. 1. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Legyél erotikus. De akkor viseld a következményeit.

A másik megoldás, amit mi jobban szeretünk, a nyílt beszéd.

2009. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A nyílt beszéddel nincsen gond :D Csak szeretnék néha titokzatos lenni, és kicsit " kéretni " :) Szeretnék neki sztriptízelni is, de nem tudom mit gondolna és lehet, be sem indulna rá... :(
2009. ápr. 1. 19:30
 3/10 anonim ***** válasza:
nem egészen értelek... lefeküdtetek már vagy sem. én úgy értelmeztem, hoyg nem. lehet, hoyg a "műsorod" azért nem hatásos nála, mert nem mer, vagy nem akar még lefeküdni veled...ezen gondolkozz el.
2009. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Hm..én a barátomra ugy hatok, hogy miközben szenvedéljesen csókolózunk a kezem eljátszadozik (simogatom meg iesmik, és nem muszálj pont ott..:) Vagy esetleg puszilgasd a nyakát..sugj neki izgató dolgokat vagy amiröl tudod hogy tetszeni fog neki:)
2009. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy több, mint 10hónapja vagyunk együtt, a szexszel nincs gond, le is feküdtünk már, csak szeretném húzni egy kicsit az agyát szexi dolgokkal!
2009. ápr. 1. 19:49
 6/10 anonim válasza:
84%
nyaldosd fülét és szuszogj bele fülébe nagyon állat mindkét fél számára
2009. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem fogja undorítónak tartani, hogy a fülét nyalom? :D
2009. ápr. 1. 19:52
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy köszönöm az eddigi válaszokat!!! :D Aranyosak vagytok, hogy írtok!!!!
2009. ápr. 1. 19:53
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Hát ne nyálasan nyald... csak úgy finoman... hidd el jó lesz az.


Én pl nem szeretem, ha húznak... ha kapcsolatban akkor sem. A szex az szex...

Mondjuk olyan nincs, hogy a feleségem előttem öltözködjön többnyire, mert egyik lábán nadrág, a másikon még csak a harisnya én meg már benne vagyok tövig. Szóval érted....


Szerintem eléggé kisfiú a te faszid... vagy nem tudja, hogy mit kéne tenni, mert... nem is jut eszébe... mondjuk ezt nem mondanám tökéletesen pozitív képnek... de te tudod.

2009. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet h ő nem az a fajta h minden percben kimutatja az érzelmeit
2009. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!