Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Első anális szex élmények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első anális szex élmények?

Figyelt kérdés
Nekem mindig is tabu éma volt az anális szex.Nagyon fájdalmas volt és kellemetlen. Aztán valami megváltozott.. Most már én kívánom annyira nem a pasim... Lehet ennek veszélye? Kell beöntést adni anális szex elött?
2009. ápr. 1. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes előtte a beöntés annak ellenére, hogy a gumit mindenképp használjátok. Érdemes ezt a műveletet 30 perccel előtte megtenni.

Veszélye van és ennek elkerülése a következő: ÓVATOSAN! A végbélnyílás nemcsak azért érzékeny mert nem olyan rugalmas, hanem mert közelebb van az idevégződésekhez, így a nők, nagyobb és több esetben jobb orgazmust élnek meg mint hagyományos szeretkezésnél. Ugyanakkor síkosítót használjatok, de ne olajos alaput, a vizes sokkal jobb erre a célra. Baba olajat sokan használnak, de a vékony gumit tönkre teszi.

Jó tanács: a barátod mondjuk az ujjával kényeztessen előtte. Ha pl. hüvelyi vagy csiklóorgazmusod van az anális szeretkezés előtt, az ellazítja a végbél izmait.

2009. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell beöntés de ajánlatos gumival csinálni (fertőzésveszély) és sok síkosítóval, úgy nem fájdalmas, sőt nagyon is élvezhető. Ha az ember megtanulja szépen ellazítani az izmait nincs az a kellemetlen Wc-re kell mennem érzés.

Hátránya igazán csak a melegeknél van akik akár évtizedeken át rendszeresen csinálják, mert egy idő után a végbél izomzata is tágulni kezd, akár csak a hüvelyé és hallottam már pár esetet, hogy volt aki nem tudta már visszatartani a székletét:S

Ha elég síkosítóval csináljátok nem sérül a bél fala, semmi hátránya nem lesz, csak előnye, hiszen élvezed.

2009. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első anális szex élmény?

Tapasztalatlan fiatal nőként a férjemmel. Az előkészületek jók voltak, így fájni nem fájt, de az orgazmusig nem jutottam el, mert a párom nem igazán figyelt rám... mint általában. Aztán elváltam (naná).

Utána pár évre kihagytam ezt a szexformációt.

32 évesen viszont megéltem, mint nagyon jó és maradandó élményt. Volt egy pasim, aki oltári volt az ágyban és presztizst csinált abból, hogy nekem is jó legyen. Addig-addig unszolt, hogy rávett egy kis análra. Hát... belementem, hogy kedvére tegyek, aztán magam is meglepődtem: addigi életemben még nem éltem meg olyan orgazmust.

Beöntés nem volt előtte, de sikosító és kis "kényeztetés" igen.

El is engedtem magam, mondjuk ez az összeszokottságnak volt köszönhető, maximálisan megbíztam a páromban, hogy nem okoz fájdalmat.

2009. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Az én elsö anális élményem,hogy kiugrottam alóla,és sirva szaladtam a fürdöszobába. Pedig olyan gyengéd volt,nem eröszakoskodott,de belölem ezt a reakciót váltotta ki. =) Nem gyözött bocsánatot kérni,de mondtam neki hogy ö nem csinált semmit,igazából azt sem tudom miért sirok. Ma már nevetünk ezen. Ja,és azóta se próbáltuk,nem is akarom.
2009. ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kellemetlen volt kicsit és szokatlan. Nekem jobban bejön, ha csak ujjaz ott...Persze csiklóizgatás közben.


Én szoktam általában beöntést csinálni. Persze a gumit sem felejtjük el...És csak ritkán csináljuk...



Az anális szex veszélyei:


Az anális szex rendkívül sok veszélyt rejt magában, még akkor is, ha a résztvevők betartják az alapvető "előírásokat". Régen úgy is gondolták, hogy az AIDS a homoszexuálisok betegsége, de ma már tudjuk, hogy a veszély mindenkire leselkedik. Számos kutatás bizonyította, hogy anális szex során terjed leginkább az AIDS, de más nemi úton terjedő betegségeket is - például hepatitiszt - könnyen "összeszedhet" az ember! A végbél alapos kimosása és tisztítása (akár beöntés útján is) ellenére sem kerülhető el teljes mértékig, hogy az anális közösüléskor bizonyos baktériumok, és egyéb nem kívánatos anyagok a hímvesszőre kerüljenek. Ezért aranyszabály, hogy anális közösülést követően ne történjen vaginális közösülés, illetve felláció, vagyis ne kerüljön a férfi nemi szerve a partnere hüvelyébe és szájába. Továbbá fontos figyelmeztetés, hogy az erőszakos anális közösülés alkalmával a durva behatolás felsértheti a végbélzáró izmot, és bélnyálkahártya sérülést, mikro-sérüléseket és bevérzést okozhat. Az anális szexnél a védekezésben nélkülözhetetlen a megfelelő gumióvszer, valamint síkosító anyagok használata. Rendszeres anális közösülés esetén a végbélzáróizom kitágulhat, ellanyhulhat, ami székleteresztéshez vezethet. Az anális közösülést a mai korban a legtöbb társadalom erkölcsileg elítéli.

2009. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!