Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nekem most milyen orgazmusom van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem most milyen orgazmusom van?

Figyelt kérdés

Azt olvastam az imént, hogy a csiklói orgazmus erősebb, mint a hüvelyi. Nekem a barátom egyből megtalálja a G pontomat, imádom ahogyan csinálja, úgy élvezek el, hogy remegek és nagyokat nyögök és sokkal több folyásom lesz. De ez nem az a " squirt ", szóval nem lehet g pont orgazmusom ugye? Akkor ez sima hüvelyi? Amikor a csiklómat izgatja úgy is elélvezek, de az nekem nem olyan nagy szám, mint a másik :D

Akkor most milyen orgazmusom is van? :) Az orgazmus = a kielégüléssel ugye?


Elnézést, ha hü-lye kérdést tettem fel hü-lyén, de remélem tudtok nekem válaszolni! :)


2009. ápr. 1. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a véleményem, hogy a leírtak alapján G-pont orgazmusod volt. A squirt nem mindig a szó szoros spriceléssel végződik, vannak nők akik ilyenkor teljesen másként élik meg az egészet. Lassan folydogál ki, kisebb nagyobb mértékban, van aki pl. nagyon minimálisat.
2009. ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem huvelyi.
2009. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!