Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az utóbbi 2hónapban már 4x...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utóbbi 2hónapban már 4x fordult elő hogy nem tudtam kielégíteni a barátnőmet, de miért?

Figyelt kérdés
Vagyis mi lehet velem a probléma, hogy ennyiszer kudarcot vallottam, egészségügyi problémáim nincsenek, s úgy gondolom h fiatal vagyok még a potencia növelő szerekre, hisz csak 27 vagyok. Az okok amikre én magam gondoltam: régebben (amíg nem volt a barátnőm) elég sokszor előfordult, hogy rendszeresen túlzásba vittem esténként az alkoholt, de azóta már leálltam, vagy pedig befolyásolhatja hogy a munkahelyemen sokat kell hegesztenem?
2009. ápr. 1. 13:23
 1/1 anonim válasza:
szerintem az alkoholnak semmi köze ehhez.. lehet nem is benned van a hiba.. amikor egy nő feszült nehezen tud elmenni.. vagy ha közeleg az a bűvös 5 nap a mikulás ideje akkor is nehéz helyzetben van a férfi. az én párom sem tud mindig kielégíteni de attól függetlenül még jó a szex vele. próbáld megbeszélni vele hogy jó neki... és fel a fejjel! ha mindig arra gondolsz hogy teljesíteni kell a dolgot akkor nem fog sikerülni! engedd el magad magatokat! és minden rendeben lesz!
2009. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!