Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek orális szexnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek orális szexnél hogy a jobb? Ha a fitymafék felől ingerli a lány erősebben vagy az ellenkező oldalon?

Figyelt kérdés
Én azt olvastam, a fitymafék felől az érzékenyebb. Viszont a volt páromnak pont az ellenkező oldalon volt a jobb. Most akkor mi az igazság nagy általánosságban?
2009. ápr. 1. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Fitymafék. Nem tudom igazán elképzelni, hogy másnak ez máshogy lenne. :P
2009. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát én nem szeretem ha a nyelvvel bárhol is erősen ingerlik mert hamar átfordul az érzés és akkor már nem jó

nekem az okoz élvezetet ha szívja és eleve h a szájban van

2009. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szívni nem szoktam, mert nem szereti, pedig állítólag (cikkben olvastam) azt is szeretik a pasik... Nem azt mondtam, hogy leharapom, hanem hogy picit intenzívebben ingerlem, ott, ahol jobban szereti. Arra volnék kíváncsi, hogy igazat állított-e az a cikk vagy sem. Mi a jellemző...
2009. ápr. 1. 13:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Én körülmetélt fiu vagyok, de megvan még a fitymafékem. Amikor a nyelve hegyével ezt a kis féket nyalogatja, birizgálja, szopogatja, az nagyon be tud indítani. Szerintem ez a legjobb, legérzékenyebb rész.
2011. ápr. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!