Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasik szeretik ha "hátul"izg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik szeretik ha "hátul"izgatják őket? Mondjuk az egyik ujjal? Sex közben persze.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 10:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

95% az esély h úgy meglepődnék h elmenne a kedvem a szex folytatásától

de lehet h mégis bejönne

ez szitufüggő, meg az is számítana hogyan történne


de így, délután olvasva ezt, eléggé homokosnak tűnik és nem jön be

2009. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem speciel nagyon bejön, a párom él is vele...:)

Mégmielőtt előítéleteket kezdenétek gyártani, nincs homo hajlamom, nem izgat fel egy férfi, teljesen hetero vagyok, csak nekem jólesik:)

2009. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan barátom, aki nagyon kedvelte, bár ő igazán nyitott volt szex terén...

A mostani páromnál csak olyan próbálkozásképpen említettem, hááátt elég savanyúan nézett rám. Azt mondta el sem bírja képzelni mit szerethet ezen egy férfi.

Ha nem, hát nem. Én nem erőltetem.

Bár nekem, mint nőnek is jobban bejött az előzővel a kreatívabb szex.

2009. ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek tetszik, és jól esik a dolog. Egy biztos, azon a környéken is vagy jónéhány idegvégződés.
2009. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én barátom is szereti, szerintem próbáld ki, hátha olyan, mint az enyém... :)
2009. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!