Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés volt először a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt először a hüvelyetekbe nyúlni?

Figyelt kérdés
Régóta maszturbálok,de mindig csiklót izgattam.Félek az érzéstől,hogy milyen lesz.Mesélnétek,nektek milyen volt?17 vagyok.
2009. márc. 31. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mért nem probálod ki?

HA tampont használtál már?Csak mert ugyebár annál is felkell nyulni.Egyéként semmi extra mármint nem fáj vagy ilyesmi.ÉN modnjuk nem szeretek ott turkálni de biztos jó,hisz sokan csinálják.

2009. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
inkább a barátom csinálja :P én magamnak nem szoktam felnyúlni, csak a tampon felhelyezésénél. sztem semmi extra.
2009. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Csak óvatosan nyúlkálgass oda ha szűz vagy, mert kiszakítod a szűzhártyád. Amúgy semmi extra
2009. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó vagyok: a nyúlkálgatást úgy értem, hogy vibrátor és társai... attól kiszakadhat
2009. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
érdekes és kicsit furcsa elsőre. tényleg nagyon szűk és nedves ott minden és lehet érezni, ahogy az izmok összehúzódnak :)
2009. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
selymes..nedves..forró.. szóval elég fura :)
2009. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Azért nem próbáltam még ki,mert tartom tőle kicsit.Tampont sem használtam még.
2009. márc. 31. 20:20
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem érzésre semmi különös..

de mégsem szeretem, mert utálom érezni az ujjaimmal.

2009. márc. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!