Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van leszbikus, meleg osztálytá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van leszbikus, meleg osztálytársatok középsuliban?

Figyelt kérdés
Honnan tudjátok? Vállalta? Hogy viszonyul hozzá az osztály?
2009. márc. 31. 18:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
én fiú suliba jártam szerintem 100% hogy volt igaz én egyről sem tudtam de 1100 tanuló közül biztos akadt legalább egy homokos...
2009. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt csaj évfolyam társam tuti leszbi. :D


-mindig fiúsan öltözött

-mindig rövid volt a haja , mki fiúnak nézte

-a bő cuccok miatt nem láttuk a mellét se

-nem naon beszélt fiúkkal,mindig lányokkal "lógott" a csajokat az ölébe ültette


sztem ennyi "indok" / "ok" elég :D

2009. márc. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
osztályon belül nincs, de sulin belül nem is 1 homokos volt/van, és úgy hallottam, hogy volt valamilyen kapcsolat is köztük.
2009. márc. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Van leszbikus vagy legalábbis bi lány osztálytársaim.Nyíltan felvállaták,csókolóznak előttünk sulin kívül...
2009. márc. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

a leszbikus az meleg amúgy : D

de van, egy aki félig az, azaz biszex

2009. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
nálunk volt suliban egy lánypáros, vállalták is hogy járnak,persze szolidan,max kézenfogva mentek suliban, és mindenki ugyanúgy szerette őket:)
2009. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
38%

Van egy ismerősöm,hogy van bnője pedig a fiúkra bukik ...

Biszex,de ők a rosszabbik fajta :nyalják egymást az utcán,és őszintén szólva nem tudom ki hogy van vele,de én erre nem nagyon vagyok kíváncsi.

Csinálják otthon de ne az emberek elött!

Ha meg valaki rájuk szól?-még nekik áll feljebb...

L/16

2009. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
sok biszexen viselkedő osztálytársam volt. de szerintem csak a kamaszkori bizonytalan identitás állapotában voltak...
2009. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 gimibe jártam középsuliba, és utólag kiderült, hogy mindkét helyen voltak homo emberek.

most az egyetemen több meleg csoporttársam is van, és nagyon nagy népszerűségnek örvendenek, és nagyon szeretik őket az emberek. ez sztem tökre személyiségfüggő, nem melegségtől függ. ha jófej vagy, és barátságos, kedvelnek, ha antiszociális bunkó, akkor utálnak, ez egyértelmű.

2009. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

osztálytársam meleg, leszbikus szerintem nincs. legalábbis a hozzáállásból, amit felém tanúsítanak, abból ez jön le, kőkeményen.

viszont ismertem egy fiút és egy lányt. nagyon személyiségfüggő az egész, mert a srácot nagyon szerették, szeretik, tudták róla, mi a helyzet... ő igazi mókamester meg jó barát, ezerszínű, kedves személyiség. igazából őrajta még a nagyon szélsőséges őrültek sem találtak fogást, mert azon kívül, hogy meleg volt, semmi mást nem tudtak megragadni - ellenben a lány meg hallgatott, akkor árulta el, mikor már ballagott, akkor sem sokaknak.


meg volt egy balhés barom csaj is, de ő csak felvágásból csinált _mindent_, tudom. az a baj, belőle indulnak ki most már, és így nagyon nehéz nekünk, bárkinek is.

de biztosan vannak még páran, kb. 600 emberből...

2009. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!