Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért fáj az elején? Már ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj az elején? Már ez volt a 3. alkalom a barátommal!

Figyelt kérdés
Sztem a 2.nál szakadt át a szűzhártyám, mert akkor fájt nagyon:( Az első csodálatos volt, nagyon be voltam izgulva, így nem fájt! De azóta rettegek a terhességtől:( nem tudok felizgulni, egyszerűen inkább nem kívánom a szexet:( annyira feszült vagyok, ezek a gondolatok vannak a fejemben:( amikor oda kerülne a sor h berakja..akkor nem megy mert iszonyatosan fáj..csak egy pár perc után:S addig szenvedek:( miért nem tudok felizgulni? az elsőnél minden jó volt:( am fogamzásgátló tabival+ óvszerrel is védekezünk:( és ennek ellenére rettegek:S aludni sem bírok, szó szerint!! segítsetek lécci:S
2009. márc. 31. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Így már nem kéne rettegned...De ha még így is megy a para, akkor tegyétek mellé még a megszakítást is.
2009. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pedig szeretem a barátomat, nem akarom elveszíteni:( és így lehet az lesz:S nem hiszem h teccik neki, h mindig fáj és várni kell h menjen, meg látja h feszült vagyok:S
2009. márc. 31. 18:42
 3/6 A kérdező kommentje:
írjatok pls:)
2009. márc. 31. 19:07
 4/6 anonim válasza:
Nyugi az elején nekem is hasonló volt, bár én ennyire nem rettegtem. A tabival és az óvszerrel együtt meg teljes biztonságban vagy, szóval szerintem no para. Engedd el magad nyugodtan!
2009. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Terhességtől tutira nem kell tartanod.Ne görcsölj ezen felesleges.Persze hogy fáj ha nem tudsz ellazulni.Gondolom nem is vagy nedves se.Ha szereted élvezd ki vele a pillanatokat,különben simán elhagy.Úgy nem lehet szexelni hogy jujj terhes leszek,jujj terhes leszek.Rá gondolj és hagyd hogy sodorjanak az érzelmeid.A megfelelő védekezés megvan.De ha nem kívánod akkor ne csináld,hány éves vagy?Lehet hogy túl korai volt?
2009. ápr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk:)
2009. ápr. 1. 15:10




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!