Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a házasság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a házasság előtti szexről?

Figyelt kérdés

És mi motiválja azt az embert, aki szüzen akar férjhez menni? minden véleményre kíváncsi vok


17/F


2009. márc. 31. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban szinte semmi nem motiválja az embert arrah várjon a házasságig!Én úgy vagyok vele h ez mindenkinek a saját döntése; akkor veszti el mindenki a szüzességét amikor akarja, ne más mondja meg neki!
2009. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki csak házasság után akarja elveszíteni, az általában vallási okokból adódik. De a mai világban már szinte senki nincs így ezzel szereintem..
2009. márc. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem az a véleményem h sz×rabb lenne házasság után rájönni, hogy nem illünk össze az ágyban
2009. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

az én véleményem szerint minden emberben van egy minimális nemi vágy. ha ezt elfojtja, akkor ha 25-30 évesen megházasodik, akkor már annyira kihal belöle ez az érzés, hogy nem fogja a férjét kívánni.

és köszönöm a válaszokat :)

2009. márc. 31. 18:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szüzen mentem férjhez 21 évesen. Sok dolog motivált. Vallási oka is volt és én így éreztem azt, hogy tényleg mindent odaadok a férjemnek, amit csak lehet. Én ha több férfivel lettem volna életem során, rosszul éreztem volna magam. Nem ítélem el, akinek több partnere van vagy nem vár az esküvőig, de tudtam, hogy nekem ez a saját részemről fontos. Én csak így tudok élni lelkifurdalás nélkül. Ahogy mondtad, nemi vágy bizonyos szinten mindenkiben van, ez természetes is.
2009. márc. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Mi a véleményetek a házasságról?
2009. márc. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
A kerdezonek uzenem, hogy butasagnak tartom a velemnyedet, de hat ez az, amit te gondolsz. Attol, hogy valaki szuzen megy ferjhez, nem fogja kevesbe kivanni a ferjet. Nincs abban semmi rossz, ha valaki szuzen megy ferjhez, en is szivesen mentem volna, de a parommal mi nem tudtuk hetek multan, hogy ossze akarunk e hazasodni, es szerintem senki nem tudja, viszont nagyon szerettem es ilyen modon is ki akartam neki mutatni a szerelmemet. 21 eves voltam akkor, amikor eloszor eltem nemi eletet, a hazassaghoz pedig meg nem erzem magam kesznek es amugy is nem csak egy emberen all a dolog. ENnek ellenere, boldogan adtam oda annak, akinek es vele voltam egyedul, csodalatos kapcsolat alakult ki ebbol.
2009. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Szia

Ma már nem mindenki várja meg az elsővel a házasságot.

2009. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
régen se vártak a házasságig a szexel csak a nagyon befordult vallásos emberek...öreganyám mindíg azt mondta "régen is mozogtak a szénakazlak"...és ez télleg így volt ha a hormonok beindulnak nincs visszaút csak ezt a régi világban ha esküvő előtt csinálták szégyen volt ma már nem így van
2009. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem akarom megbántani senki vallásos hitét, de szerintem ez hülyeség. Simán kell szexelni házasság előtt, meg kell tanulni szexelni, hogy ne a nászéjszakán ügyetlenkedjen az ember. A vallások szerinti önmegtartóztatás szerintem ellentétes az emberi test igényeivel: pl. böjtkor nem enni húst...ugyan már...
2009. ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!