Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen pózt ajánlanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pózt ajánlanátok intenzív G-pont ingerlésre? Melyikek lennének a legjobbak?

Figyelt kérdés

Főleg olyan ötleteket várok amik egy kisebb szerszámmal (14cm hossz/átm.: 11cm) is kivitelezhetőek. Orgazmus szerzés a lényeg, azt szeretném elérni


Előre is köszönöm a válaszokat!


22/F


2009. márc. 31. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A misszionárius erre a legalkalmasabb, mert ilyenkor mélyre tud hatolni a férfi. Itt persze a fiú irányít.

A lovaglós is tud segíteni mert a lány ilyenkor tud irányítani.

De az előbbi a legmegfelelőbb.

Viszont ajánlanám, hogy inkább tapasztaljátok ki a dolgot, mert szeretkezés közben talán furcsa lehet a lánynak mert igen erős ingerek érik. A legjobb ha előtte két újjal tapasztalat szerzést gyűjtötök.

Viszont: a G-pont ingerlése női ejakulációhoz vezethet, ezért egy törülközőt mindenképpen tegyél alá és egyet készíts oldalra.

2009. márc. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam csak a lovagló jön be. De a fiúnak félig ülnie kell. Ha fekszik, akkor már nem tudom érezni/élvezni.
2009. márc. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már tapasztaltuk (két ujjal). Úgy sikerül elérni a hüvelyi orgazmust és nem volt ejakuláció, illetve nem volt szükség törölközőre. Meg a páromnak volt több kapcsolata is és az előző kapcsolataiban ez sikerült. És azt sem lehet mondani hogy tapasztalatlan mert 27 éves. Ez a félig felülős póz ez kövérebb embereknél is kivitelezhető?
2009. márc. 31. 17:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes még egy picit nyomni is a vénuszdomb és a has közötti részt, hogy összeszorítsd ingerlés közben. Persze kíméletesen.

Nekem egyszer sikerült egy lányt ujjazással és a fent leírtakkal együtt elsütni. Bevallom áztam.

2009. márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

(14cm hossz/átm.: 11cm)


nana!


Nagyon nem mindegy, hogy kerület vagy átmérő.

2009. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez a vénuszdomb feletti nyomás valóban jó! Mi is próbáltuk és bevált! Szerintem a lovagló pocakkal is űzhető. Ja és még annyi, hogy merőleges legyen a lány vagy hátrafelé dőljön. Nekem így a tuti. Próbáljátok ki és meglátjátok, nektek beválik-e. Hozzáteszem, nekem csak csiklóingerléssel megy ebben a pózban is az orgazmus, de a G-pont ingerlést csak ebben a pózban érzem és bár nem G-pontos orgazmusom van tőle, mégis sokat dob a dolgon.
2009. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocs! igazad van:D kerület 11 cm
2009. márc. 31. 20:59




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!