Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok! Van aki felizgul egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Van aki felizgul egy pasira, ha pisilni látja, vagy ilyen jellegű videóra?

Figyelt kérdés
Nem pisi-sexre gondolok!
2009. márc. 31. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
hat nem igazan....en neha kivancsi vagyok, vhogy erdekes ahogy ok pisilnek :p de nem indulok be ra....
2009. márc. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

én tuti nem. arról h egy srácot pisilni látok inkább egy részeg alak jut eszembe az utcán, aki mindenki szeme láttára ürít :S

a párom pénisze felizgat, naná, de akkor nem pisilni szokott vele :D

2009. márc. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
26%
hát baromira nem,de ez a viselkedésforma valamiféle nagyon erőss szexuális aberrációra vall,nem lennék a helyedben.
2009. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

régebben nekem voltak a fantáziálgatásaim közt ilyenek. Ma már nem hoz lázba annyira.

20/L

2009. márc. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kedves 3. válaszoló nem hiszem, hogy egy ilyen jellegű kérdés feltevése szexuális aberrációra utal.Az ember szexuális fantáziája egyénenként változó és sok minden elfogadható.És köszönöm nem kell sajnálnod, élvezem a szexet, és nem teszek semmit, amihez nekem vagy a páromnak nincs kedve. Teljesen egészséges és normális vagyok, neked viszont még tanulnod kellene, hogy kulturáltan tudj válaszolni, vagy ha nem megy, akkor egyszerűen tartsd meg a véleményed!
2009. márc. 31. 15:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

engem nem izgat fel, de érdekesnek találom ahogy ők tudnak pisilni 8)

21(L)

2009. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A pisilés a világ egyik legtermészetesebb dolga. Mivel köze van a nemi szervekhez, nincs olyan ember akit ez nem izgat fel semennyire, maximum tagadja, mert prűdsége miatt képtelen fellazulni az évtizedek alatt lerakódott gyöpösségétől. (...) Általános helyzetben egy nőnek a puszta látvány kevésbé okoz akkora örömet mint a férfiaknak épp ezért (nem a pisilés miatt) egy állva pisilő IDEGEN férfi képétől kevésbé fog megfolyni a puncijuk...
2009. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%

szólásszabadság van azt hiszem,és nekem is jogom van kifejteni az általam egészségesnek tartott normákat,amibe szerintem ez nem fér bele (ezalatt értendő hogy felőlem ott izgulsz brunyáló férfiakra ahol akarsz,nem fogok rosszabbul aludni,csupán szerintem gáz,függetlenül attól hogy neked mi esik jól,vili?).Ha nem tetszik,le lehet pontozni,vitatkozhatnánk ki kiváncsi a másik véleményére.

a kedves 3.hozzászóló;)

2009. márc. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem a véleménnyel van a gond, hanem a stílussal! Művelt ember nem gyaláz másokat, csupán értelmesen és érthetően válaszol a feltett kérdésre. Semmi gond nincs azzal, hogy bizonyos tulajdonságok illetve viselkedésmódok alapján elítélsz másokat, csupán próbáld meg mindezt kulturáltan megfogalmazni!Köszönöm.
2009. ápr. 1. 08:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek a kérdezővel. Az a baj hogy ezen az oldalon van jó pár, a válaszadóhoz hasonló stílusú ember. Miattuk nem teszek fel kérdéseket.


25/F

2009. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!