Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek arról, ha a barátnőmmel chatalés közben, vagy telefonon elégítenénk ki egymást?

Figyelt kérdés
Sokszor szoktunk róla beszélni (messze lakik) hogy éppen mit és hogyan csinálnánk a másikkal. Ilyenkor nagyon felizgulok, és - titokban -maszturbálni szoktam, ő is felizgul, viszont nem simogatja magát, így én sem merem. Hogy tudnám rávenni egy közös masztizásra?
2009. márc. 31. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mered? Úgyse látja...amúgy meg ezzel nem egymást elégítenétek ki, hanem mindenki magát..ennyi.
2009. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
huhu, a parommal sok ilyen volt nalunk skype-on anno, amikor mashol eltunk. beszeljetek rola, mond neki, csukja be a szemet es aztan kezdj neki gyenged szavakat suttogni, hogy mit csinalnal vele, ha ott lennel...biztos beinditja.
2009. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

attól még, hogy nem mondja, lehethogy ő is simogatja magát.:) ha egyedül lennék, és a pasimmal ilyenekről beszélgetnénk, akkor én biztos simogatnám...

amúgymeg izgasd fel jól:) aztán kérdezz rá... beszéljétek meg. sztem bele fog menni. bár ez kortól is függ... és attól is, hogy mennyi ideje jártok, milyen gyakran taliztok, voltatok-e már "együtt" (úgy..):)

szval sztem ezt beszéléssel lehet legegyszerűbben elrendezni. vagy ha már úgyis arról beszéltek... nem értem, miért nem lehet titokban "azt" csinálni:D biztos nem haragudna meggg, ha megtudná, azért sem.:) neten, msnen, skypen nem nehéz.:) telefonon kicsit rázósabb, de meg lehet oldani...

2009. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyen kérdésekre miért nem válaszol senki?

->


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2009. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legizgibb kamozás közben a cybersex :) De gyakran erotikus történeteket mesélünk egymásnak és néha átadjuk egymásnak a szót, miközben a másik magához nyúl..
2009. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

én csak úgy akarom, ha ő is csinálja.

csak az a baj, hogy mondja, hogy benedvesedik, de nem simogatja magát, mert az nem olyan mintha együtt lennénk

2009. ápr. 1. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nő, de válaszolok... Ugye nem halok meg miatta???:)

Hát nem is olyan, mintha együtt lennétek... Mivel inkább csak közös masztizásról van szó. Az sem egymás közelében.

De megtaláltam a megoldást!

Kapd elő a webcamot, csinálj a maszturbálásodról egy hosszabb videót, dobd fel egy videófeltöltő oldalra, linkeld be neki, aztán ő is csináljon, és küldi neked a linket...:D

Nah, ennek egyszerűbb változata pl. ha nem telefonon, hanem msn-en próbálnátok ki. Csak vigyázz a klaviatúrára, nehogy milliónyi kicsi kérdező szabaduljon a gombokra:D:D

-ReapeR-23/F

2009. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jártok is akkor szerintem érdemesebb lenne egymást megvárni,amíg egymással tudjátok csinálni mert úgy sokkal jobb és jobban megéri.
2009. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!