Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan lány/nő? Akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány/nő? Akinek szex közben soha, sehogy nincs orgazmusa? Kielégül de nincs orgazmusa.

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
"Kielégül, de nincs orgazmusa." Ezt nem annyira tudom értelmezni. Nekem még sosem volt szex közben orgazmusom, de attól még szeretem a szexet, jó érzés az aktus, de orgazmusig még nem sikerült eljutnom.
2009. márc. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kielégülés az egyenlő az orgazmussal...Anál közben csak csiklóizgatás mellett van orgazmusom. Mondjuk anélkül hüvelyi izgatás során sincs.
2009. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem még nem volt vaginális orgazmusom szex közben. Csak handy-cap és oralizálás közben.
2009. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

igen van.

szex kozben nem jutok el en sem mindig az orgazmusig,ha igen akkor altalaban csikloizgatassal, vagy oralisan ,vaginalisan meg sohasem jutottam el.

sokszor egyaltalan nincs orgazmusom, de igy is izgalmas a szex es nagyon elvezem.

2009. ápr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!