Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elég ciki, de szex közbe azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég ciki, de szex közbe azt érzem, mint ha nagyon kéne kakilnom. Miért van ez, és mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Vedd ki a seggedből a fütyit, nem oda való. :)
2009. márc. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de rendes szex közbe érzek ilyet. :S az anális szex nem érdekel...
2009. márc. 31. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy véletlenül szorulásos?

Én csak olyankor szoktam ilyesmit érezni, ha már rég óta nem tudtam elmenni vécére. Ez elég kellemetlen érzés, misszionárius pózban még talán a legjobban elviselhető.

Megoldás: kaki, fürdés, aztán jöhet a szex ;)

2009. márc. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért van, mert a pasid úgy döf (normális szex közben), hogy a végbeledet ingerli kívülről. (A szülés közben is ilyen érzés a kinyomás- ugyanezért, a baba feje nyomja a végbelet, kívülről)

Szóval, ha testhelyzetet változtattok, akkor nem kell ezt érezned. Úgy ügyeskedjetek, hogy ne hátrafelé döfjön, hanem a hasad felé. Na, arrafelé keresgethetitek majd a G-pontodat. Jó szórakozást! :)

2009. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!