Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek átlagosan egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek átlagosan egy nap hányszor áll fel?

Figyelt kérdés
Barátomat is meginterjúvoltam és ő elég érdekes számot mondott...csak őszintén..mert kiváncsi vagyok:)
2009. márc. 30. 18:14
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Nekem nincs átlag, van hogy csak 1-2X, de van, hogy simán 10 körülire tehető... Akinek ilyen 15-20X feláll "csak úgy", az szexeljen, vagy maszturbáljon többet, és nem fog csak attól felállni, hogy lát egy nőt az utcán...:S
2009. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Hát egész nap áll :D

Órán/szünetben csak akkor nem amikor háborúzunk mert akkor elég kemény a helyzet :D

Mindig áldozatul esik vlaki és eléggé szar lehet ha kidobják a szemed :D

2009. máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
nem is tudom 15-20* de ha egy k.urva ronda csajt meg látok akkor sajnálom a farkincámat:)
2009. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
az utso valaszolo az lol:-D nekem is sokszor folall a csiklom a nap folyaman,es viszket a pinam,dehat ez termeszetes,foleg ha felizgat egy pasi nezese
2009. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100x min..de komolyan:D
2009. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
De jó, hogy a csiklóm merevedését nem veszik észre X)
2009. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
én csaj vagyok,de ledöbbentem ezeken a válaszokon.na de fiúk ez az arány akkor is fenn áll ha van csajotok és szerelmesek vagytok belé???
2009. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
92%
fúh, hát erre a kérdésre elég bonyolult válaszolni. Rengeteg mindentől függ: az időjárástól, kedvtől, a kedvet befolyásolja hogy mikor dugott valaki utoljára, vagy csinált önkielégítést, milyen képeket vagy filmet nézeget, és még lehetne sorolni a dolgot a végtelenségig, de összefoglalva a válasz az az, hogy egyéntől függ.
2009. okt. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
76%
csaj vagyok, de véleményem szerint az utolsó válaszoló mondott igazat! :D
2009. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Ha vkinek van csaja az még nem azt jelenti h nem vesz észre más lányokat, a vizuális inger mindig ott van!
2009. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!