Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha valakinek görbén áll fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek görbén áll fel azt valahogy vissza lehet "egyenesíteni"? És ha nem akkor a nőnek ez jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel le akarom feküdni és még szűz vok csak kicsit zavar h ferdén áll fel!Szóval ha lehet akkor valahogy meg lehetne oldalni?
2009. márc. 30. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
NEM! Senkié sem egyenes! És ne is próbáld mert sokkal többel kötheted be mint egy kis ferdeség...
2009. márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

:D

miazhogy senkié sem 1enes.

akk az enyém miért az.? és még sok embernek.


Kérdező: urológusnál tudsz érdeklődni h mégis h lehetne korrigálni.

2009. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

első kérdésre: vissza lehet állitani, de ha valaki szikével jönne a p*csöm felé, abba beledöfném.

második kérdésre: ez vagy tökmind1, vagy jó a barátnődnek, de nincs olyan, hogy rossz. miért is lenne? ugyanúgy szuperál, nem?

2009. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

hogy görbe felfele lefele vagy oldalra nemmindegy


ha felfele görbe akkor normális ha lefele akkoris ha oldalra az kicsit ciki de szeintem nem befolyáslja az aktust ugyanis ha beteszed az majd ugyis a helyes úton halad...amugy meg a kis görbeség nem lényeg lehet vele jó poénokat csinálni szerintem...

2009. márc. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nem kell azt korrigálni, amelyik lánynak nem tetszik, hogy kicsit ferde a fasz, az meg is érdemli.
2009. márc. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
[link] -- nézd át a pénisz növelés fejezet, ott vannak nyújtási gyakorlatok amivel, egyenesítheted!
2009. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem is, ha a csaj ezen problémázik, akkor nem is elég felnőtt ahhoz, hogy lefeküdjetek. engem sem érdekel, merre felé áll görbén a barátomé, mert szeretem
2009. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Senkié sem lehet totál egyenes és ne próbáld állítgatni semerre. Aki meg azt mondja, hogy teljesen egyenes, az hazudik, mert lehetetlen biológiailag ;) Amerre fordítod a nadrágban, amerre áll magától, amerre fordítod akaratlanul is matyizás közben, sokminden közrejátszik benne. A sejtek a fütyidben úgy fognak alakulni, amerre hozzászokatod őket, és ha ezt erőszakosan megpróbálod befolyásolni, akkor megszívod. Hagyd békén!
2009. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Senkié nem egyenes, az mese habbal, hogy egyenes, ugyanis ahogy fejlődik, etc, valamennyire elferdül, van kinek jobban, és van akinek kevésbé...Nekem balra kanyarodik, problémám soha nem volt vele, sőt, örültek neki:)

Ne zavarjon, hogy ferde, jó lesz az, csak nyugalom...Ha túl sokat aggodalmaskodsz ezen, a végén még fel sem fog állni, és az sokkal nagyobb baj, mint az, hogy ferde...23/F

2009. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
imádom amikor egy fiunak nem teljesen egyenes a szerszáma. ugy sokkaljobban ingereli a g pontomat. ne aggódj emiatt;)
2009. márc. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!