Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Olyan problémám van, hogy sex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan problémám van, hogy sex közben, ill. után, sűrű, fehér, krémszerű váladékos lesz a párom pénisze, és ez az "anyag" belőlem jön! :S Kivizsgáltattam magam, nincs gombás fertőzésem, sem nemi bajom, de néha ilyen tüneteket produkálok! Mi ez?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda tragédia, hogy a jó szextől benedvesedsz....
2009. márc. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez nem nedv...hanem krémes anyag. A nedvesedés során kijött váladék, vízszerű! (mármint nálam!)
2009. márc. 30. 14:21
 3/11 anonim ***** válasza:
fehérfolyás...
2009. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A párod előváladéka habosodik be az fehér színű. Nem belőled jön.
2009. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
komolyan??? Ezt had kérdezzem meg, hogy honnan tudod? És még én éreztem magam kellemetlenül.Hmmm! És, ha így van, akkor miért nincs minden alkalommal? Miért csak néha-néha van!?
2009. márc. 30. 15:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Előváladék nem habosodik :) Sőt, sokszor nem is látszik, nemhogy fehér legyen. Ha nincs gombás fertőzésed, akkor egyszerűen csak ilyen a hüvelyváladékod, ami nedvesedéskor még többnek látszik, mint valójában. Nincs ezzel baj szerintem. Függ attól is, hogy a ciklusod melyik szakaszán tapasztalod ezt, pl. én menzesz előtti pár napban/hétben szoktam ilyet, menzesz alatt nem figyelem, mert véres minden, utána pedig szinte száraz vagyok.
2009. márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nyugodj meg ilyen nekem is szokott lenni, egyszerűen ügyes a barátod
2009. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt már ilyen hogy a óvszer tisztára ilyen váladékos lett amikor hevesebben szeretkeztünk. Ahogy elösször volt ilyen megiedtünk hirtelen mindketten hogy kiszakadt a gumi de nem. :) 18/F
2009. márc. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is van ilyen. Az bizony belőled jön. Mert mi pl óvszert használtunk és mégis volt. Nem kell nagy jelentőséget tulajdonitani neki, ha tényleg nincs semmilyen fertőzésed akkor sima fehér folyás lehet. De ha sokszor előfordul, fura szine van és viszkető vagy égő érzés kiséri akkor bizony irány a doki.
2009. márc. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, én is lesápradtam mert azt hittem a gumi lyukadt ki. De szerencsére nem...
2009. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!