Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet-e egy 20 éves, szűz,13...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e egy 20 éves, szűz,13 cm-es pénisszel rendelkező (1.70m magas vagyok) srácnak valaha normális szexuális élete?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 10:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
a nagy penisz fajdalmas.nekem az atlag meret jon be mint a tied!:)
2009. márc. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
ne aggódj lesz normális szexuális életed, de ez váltoó minden nőnek más jön be én pl az nagyot szeretem mert az egy kicsit fáj (nah azér ne olyan fájdalomra gondlojatok), de bartánőim közül van aki meg egyáltalán nem azt szereti szóval ne aggód több millió nő közül lesz neked való:)
2009. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
hát még szép, hogy lehet!
2009. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
55%
hát nekem eddig sose mondta senki,h fáj meghogy túl nagy lenne pedig az átlag felett vagyok jócskán. szal sztem egy 20ast is simán elvisel minden nő max nem ahhoz szokott hozzá. de amúgy lehet nomrális életed pe. a méretnek inkább önbizalom növelő hatása van esztétikailag is jó a lányok imádnak vele játszani és persze nem egy lányt ismerek aki szerint abban is számít, de biztos,h 13assal is kilehet elégíteni a nőket és úgyanúgy tudják élvezni mint mással.
2009. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Azért aggaszt(ott) a dolog mert nem elég h alacsony vagyok (szinte nincs is nálam alacsonyabb fiu ismerösöm) de ráadásul ugye a péniszem sem tul nagy. De a válaszok után kicsit megnött az önbizalmam :).
2009. márc. 30. 22:01
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A saját valóságodban élj. Ha te elfogadod, a csaj is elfogadja.
2009. ápr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!