Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A Lidocain kenőcs vény nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Lidocain kenőcs vény nélkül kapható? Használhatom a páromal úgy is ha ő fogamzásgátlót szed? Nem lesz baja tőle mármint a Lidocaintól?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

De miért akartok lidocaint használni szeretkezéshez?

2009. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a lidocain helyi érzéstelenítő... :S:S ha nem bírjátok érezni, miért csináljátok? :D:D
2009. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mire kell a lidocain? (Egyébként vényköteles.)
2009. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vény nélkül is kiadható gyógyszer.
2009. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

A Lidocainak kis mennyiségben helyi érzéstelenítő hatása van ,de régebben nagyobb dozisban ampulás kiszerelésben infúzióban oldva szívritmus szabályozásra is használták. Ez nár elavult .

Sajnos heves allergiás reakciót válhat ki azoknál a személyeknélakik érzékenyek rá..

2009. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mint pl én :( 2 napig beszélni nem tudtam miután a 'kedves' fogorvos a megkérdezésem nélkül csőre töltötte a lidokain sprét és fújt :(

nagyon vigyázni kell vele! egyébként ja, szexhez minek?

2009. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom azért kellen, mert késleltetni akarja a magömlését. Ne így próbáld, mert a barátnőd hüvelyébe is bekerül, és akkor ő sem érez semmit, másrészt nem tudom mennyire tenne jót a hüvely természetes savköpenyének :P Inkább próbálj más megoldást!
2009. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!