Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sok ember azt mondja rövidebb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ember azt mondja rövidebb, sok pedig azt mondja hogy hosszabb ideig tart majd a szex, ha előtte én önkielégítést végzek! Melyik igaz?

Figyelt kérdés
Kb egy héten van hogy 3 szor kielégitem magam és az érdekelne hogy meik igaz hogy ha sokat verem akkor hosszabb/rövidebb ideig tart majd a szex???(apropó hallottam olyanrol is hogy ha másra gondolok szex közben mint amit csinálok akkor tovább bírhatom ez mennyire hatásos/igaz?
2009. márc. 29. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

próbáld ki

egyébként azt a szót hogy "meik"ly-vel irjuk...

2009. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ez a másra gondolásnak nincs semmi értelme, hisz ha csinálod akkor az érzésért csináld nem azért, hogy öreg mamákra gondolj:D
2009. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Ezek közül egyik sem igaz, amit írsz! Nem attól függ, hogy mennyi ideig fogod bírni nővel, hogy milyen gyakran vered ki, hanem attól függ, hogy amikor maszturbálsz, milyen hosszú ideig tudod húzni az elélvezést.

Mert állítólag minnél hosszabb ideig csinálod egy-egy alkalommal, annál jobban a hosszabbhoz szoksz hozzá, ezért később is tovább fogod bírni.

2009. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszadó, ez nem teljsen igaz. Én 30másodperc alatt is képes vagyok elélvezni maszturbálás során. Maga az aktus meg tarthat akár 30 percig is...


A kérdezőnek: Szex közben ne gondolj másra, hanem élvezz amikor jól esik. Töröld meg, pihenj egy kicsit és fogjatok bele a következő menetbe. Vagy verd ki a szex előtt és kész.


Annyira túlreagálják a fiúk ezt. Ha férfiak lesznek, majd megoldják.

2009. márc. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!