Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? Miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért nem tudok élvezni? Maszti után miért fog el az undor?

Figyelt kérdés
Van amikor vérzek is...pedig nincs is meg a menzeszem.. Miért tör rám a sirogörcs? Ha valakinek hasonló érzései vannak, vagy tudja az okot, irjon.16 éves lány vagyok.
2009. márc. 29. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a lelked mélyén bűntudatot érzel a maszturbálás miatt? Utána úgy érzed hogy valami rossz, undorító, beteges dolgot csináltál? Ha erről van szó akkor azt kéne elfogadnod, hogy ez teljesen természetes, egészséges dolog, sőt nagyon hasznos is mert megismered a saját tested. Hogy a vérzés mitől van azt viszont nem tudom, lehet hogy ki kéne ez ügyben vizsgáltatnod magad.
2009. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ugy érzem, elfogadom, sőt élvezem is, amig el nem kezd fájni és vérezni, pedig mindig nedves vagyok :S.
2009. márc. 29. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
beszélj a nőgyógyászoddal erről
2009. márc. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt kb. 1 éve ilyen. Nagyon rossz volt 4 hónapig nem voltam hajlandó a sexre. lkezdtük jóvolt..és negyed óra után valami maitt büntudatot éreztem pedig 17 éves voltam. Akkor már ugyis szabad. Van mikor előjön de csak pár napra.
2009. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!