Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem élvezem az önkielégí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem az önkielégítést?

Figyelt kérdés
Lány vagyok.
2009. márc. 29. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Mármint úgy érted, h önkielégítés közben nincs orgazmusod? Vagy magát az önkielégítést nem tudod élvezni?

Mert ha az utóbbi eset áll fönn, kérdem én: miért kéne mindenáron önkielégítést végezned? Ha nem kívánod, nem élvezed, nincs előírva, h mindenképp csinálnod kell.

Ha meg csak az orgazmusig nem jutsz el, talán keress más módszert, ne azt, amit eddig használtál. Lehet, h csak kell hozzá a megfelelő lelkiállapot, nem tudsz ellazulni, vagy akármi... Talán frusztrál az, h esetleg rádnyithatnak? (22/L)

2009. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem már az is gáz lehet, hogy gerjeszted magadban, hogy úgysem fogod élvezni és ezért valóban nem élvezed.

Szerintem találj valami módot rá, hogy tuti ellazulj. Mondjuk ígyál egy kis alkoholt. Persze nem berúgni kell csak, hogy elengedd magad és ne gondolkozz...

2009. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ szerintem, hány éves vagy. 18 éves koromig magam sem élveztem. De az is lehet, hogy nem megfelelő a technikád.
2009. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ, egyébként

16 éves vagyok, és semmi külöösebb érzést nem érzek mikor csinálom magamnak.

persze ez még nem is lenne akkora baj, csak félek, hogy ha lefekszem a barátommal azt se fogom élvezni (még szűz vagyok)

2009. márc. 29. 21:50
 5/6 anonim válasza:
szerintem ne parázz rajta. 16 évesen még én sem tudtam élvezni, sőt elég sokáig nekem se ment. valahogy csak a barátommal tudtam igazán elengedni magam =) vele persze nem volt gond, de egyedül... vmi hiányzott (persze h a pasi maga) és nem is volt gond, amig sokat csináltuk, de egyszer már nem tudtunk olyan gyakran találkozni és akkor már annyira hiányzott h "rákényszerültem". és isteni volt =) de tényleg, ha nem megy, ne eröltesd, majd jön az magától
2009. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi!!:)remélem így lesz velem is :)
2009. márc. 30. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!