Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk nektek mi az izgatóbb?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mi az izgatóbb? Ha a lány orál után lenyeli, vagy diszkréten egy zsepibe kiköpi? Utána ugyanúgy csókoljátok meg a lányt mint előtte?

Figyelt kérdés

Csináltam már a barátomnak, volt, hogy lenyeltem (akkor tök meglepődött, hogy hát ő nem mondta hogy nyeljem le), volt hogy kiköptem(azért se szól semmit) de mégis melyik a tetszetősebb, jobb érzés nektek?

Na meg nekem utána állandóan azon jár az agyam, hogy vajon belegondol-e mikor megcsókol, hogy 1-2 perce mi is volt a számban?...mert ugye nagyon sok pasi undorodik a sajátjától...de végül is megcsókol, de talán nem úgy mint előtte...vagy lehet csak beképzelem magamnak?

Köszi a válaszokat!

L/22


2009. márc. 29. 12:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nekem sem az ízével volna bajom, csak az állag meg a mennyiség...Nem is ez a lényeg, csak szeretnék örömet szerezni neki de nagyon. Kicsit jó volna feldobni a szexet mert kezd sablonná válni.

...ha van esetleg ötlet azt is szívesen olvasnám! Szülőkkel lakik ő is meg én is, így kissé korlátozva vagyunk. :(

2009. márc. 29. 16:13
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

en lenyelem. mikor nicns kedvem lenyelni, akkor alapbol zsepibe megy, nem pedig kikopon. szerintem a lenyeles a legkevesebb, ha bajod van vele, inkabb ne engedd a szadba, mert az izet nem a nyelocsoben erzed. nem?

a baratom is undorodik a sajatjatol ugyh utana csak puszit adok/kapok, nem is eroltetem. ha keznel vna, iszok vmit vagy utana kimegyek 1 gyors oblogetesre.

2009. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

De én ezen mindig csodálkozom, hogy a csajnak nincs gyomra lenyelni, milyen undi az állaga, stb...De könyörgöm!!! Ott van a szátokban x ideig mig nem bányásszátok elő a zsepit. Akkor nektek nem undorítóbb ott tartogatni, hadd érezzétek még tovább az ízt, állagot, stb. Nem egyszerűbb nyelni egyet gyorsan? Te is hamarabb tul vagy rajta, pasid is lényegesen jobban értékeli.

Ez persze nem azt jelenti hogy én így gondolom, én semmit nem tartok rajta gusztustalannak és nagyon szívesen lenyelem, nálam ez nem kedv függő, hogy ha van kedvem nyelem, nincs, akkor kiköpöm. Csak mondom ezt a felfogást tényleg nem tom megérteni...

Másik meg hogy a paik utálnak csókolózni utána, mert hogy érzik az ízét...könyörgöm, lenyeljük, nem cucctól csöpögő szájjal megyünk oda, én pl sose érzek semmilyen ízt akkor se mikor ő csinálja nekem és csókol meg utána és ő se vágja a fintorokat, meg semmi...sztem miután lenyeltem, baromira nem érezni az ízét. Nem tom, ez a saját tapasztalat, csak csodálkozom egyesek írásain.

2009. márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!