Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy 4 centi átmérőjű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 4 centi átmérőjű vibrátor felfér, akkor már nem fog fájni az első alkalom?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
te hülye vagy
2009. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem vagy kellően felizgulva akkor akár a 100. alkalom is fájhat...
2009. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Valószínű h nem (nedvesség mellett) hiszen megvolt az első alkalom....
2009. márc. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Remélem nem fog fájni, remélem, hogy az lesz neked az első akit igazán szeretsz, hogy az első alkalomnak semmi nyoma nem fog maradni abban a buta agyadban. Szép volt, ököllel is megpróbálod?
2009. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem fog fájni kicsim, majd vigyázok
2009. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellően felizgat előtte, akkor nem valószínű...Én is használtam vibrit az 1. szex előtt. A páromtól kaptam és petting során vetettük be és nem bántam meg, mivel így a legkevésbé sem fájt az első. Hozzáteszem, könnyen nedvesedek és a hónapok során nagyon is megtanulta, mit kell tennie, hogy maximálisan felizgasson. És mielőtt leszólnátok, a vibri közelébe sem érhet a párom péniszének, sőt a rezgés semmit nem ér. Az csak egy segédeszköz, ha nincs velem a párom (távkapcsolat), vagy előjátékként használjuk, mert a párom nagyon izgatja, ha azzal kényeztethet.
2009. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Gratulálok kiscsillag, elvesztetted a szüzességed egy vibrátorral. Majd a pasidnak is büszkélkedj el vele hogy már nem vagy szűz és azt is mond el hogy sikerült elveszteni, biztos csodálni fog érte...Ennyire nem kell sz.rni az elsőtől hogy jaj vegyük el magunknak nehogy majd akkor fájjon!
2009. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok kiscsillag, elvesztetted a szüzességed egy vibrátorral. Majd a pasidnak is büszkélkedj el vele hogy már nem vagy szűz és azt is mond el hogy sikerült elveszteni, biztos csodálni fog érte...Ennyire nem kell sz.rni az elsőtől hogy jaj vegyük el magunknak nehogy majd akkor fájjon! Másik meg ettől nem leszel ügyesebb vagy tapasztaltabb az ágyban, szal semmire nem mentél vele.
2009. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Idióta! A vibrátor nem veheti el a szüzességet, csak 1 hús-vér pénisz...A fogalmakkal tisztában lehetnél...Onnantól nem szűz vki, ha pénisz járt benne...Ennyi erővel akkor szerinted már az ujjazás miatt sem szűz vki? Akkor a pettinget is el kell felejteni? Gondolkozz már...
2009. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!