Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan juttassam el a hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan juttassam el a hüvelyi orgazmusig?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez a kérdés valószínűleg már számtalanszor felmerült, én azonban nem találtam egyet sem, pedig jópár oldalt átnéztem, lehet csak túlzottan golyózott a szemem. Na de mindegy. Szóval, a barátnőmmel 3 hónap és egy hete vagyunk együtt, az első hónap utáni napon feküdtünk le először. Azóta bárhányszor szeretkezünk, mindig sikerül eljuttatnom a csúcsra, mármint a csiklóorgazmusig. Elmondása szerint eddig én vagyok a legjobb neki, úgyhogy szeretnék valami olyat adni neki, amit eddig senki más nem tudott: a hüvelyi orgazmust. Erről kellene némi infó, hogy pontosan miben is különbözik a csiklóorgazmustól (ezt főleg lányoktól kérdezem), a másik kérdésem pedig az, hogy mivel lehetne ezt elérni, van e olyan pozíció, amivel könnyebb ez, stb. A válaszokat nagyon megköszönöm, aki esetleg egy linket tud adni egy hasonló kérdéshez, azt is megköszönöm! De rendes válaszokat is szeretnék kapni, ha lehetséges!


18/F


2009. márc. 29. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a kérdés, erre én is kíváncsi lennék....
2009. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. miben kulonbozik a huvelyi? az en tapasztalatom: intenzivebb, tovabb tart es annyiban jobb h belulrol jon, vagyis beljebb erzem...nem igazan tudom megmagyarazni, remelem erted.

2. hogyan lehet eljuttatni? ezt a legtobb lanynak is tanulni kell, nemcsak a fiuknak. 1szor is tapintsd ki a G pontjat. a huvely has fele nezo oldalan, nem tul bent van. ujjazaskor probald ugy csinalni h azt a zonat ingereld a legintenzivebben. o is segithet "navigalni" h h jobb. a legkonnyebb ugy elkuloniteni ha neha csak a csiklojat, neha csak a huvelyet ingerled (amennyire lehet)

szeretkezes kozben a lovaglo jo, mivel ugy csinalja ahogy neki jo, de szerintem huvelyihez a legjobb ha a lany haton fekszik,de rajta, a labai meg a nyakadban. nekem legalabbis igy a legjobb. vagy az is jo ha hattal van neked es homoritja a hatat, ahogy jol esik. pl te allsz, o terdel. ahogy jonak latjatok.

2009. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ, majd megpróbálom ezeket a praktikákat!
2009. márc. 29. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!