Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet probléma, ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet probléma, ha egy lány csak az esetek 80%ban élvez el? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Barátnőm és én már egy ideje együtt vagyunk (én 22 Ő 18). Nem voltunk már szüzek mikor összejöttünk. Naponta többször is szeretkezünk, mert annyira kívánjuk egymást. Előjátékkal minden rendben, akkor élvezek el szinte amikor akarok, libidómmal nincs gond, és nagyon odafigyelek rá, már úgy érzem fontosabb, hogy neki jó legyen, mint hogy nekem (azt hiszem ez a szerelem :) ). ezzel nincs is baj. a problémám az, hogy néha van úgy, hogy fáradt vagyok, vagy ittam, vagy nem is tudom az okát, de egyszerűen nem tudom eljuttatni a hüvelyi orgazmusig (csinálhatnám órákig akkor sem menne). Ez nem vészes eset, hiszen 10 aktusból kb 3-4szer nem sikerül elélveznie max. A többi 6-7 alkalommal többször is elszokott. Viszont amikor nem sikerül akkor is azt mondja, hogy csodálatos volt. Nemtudom, hogy ez komoly e vagy sem, nyilván értelmesebb annál, hogy lecsesszen. Az lenne a kérdésem (elsősorban 18+ csajoknak, de más válaszolónak is örülök), hogy lehet e jó a kapcsolatunk szexuális téren neki, ha néha, ritkán nem sikerül eljuttatnom a "fellegekbe"? Más téren minden tökéletes köztünk mellesleg, és elmondása szerint még senki nem tudta eljuttatni sex közben az orgazmusig, csak én. Attól félek, hogy most még megértő, de késöbb már zavarni fogja, vagy csak én vagyok paranoiás, és amit/ahogy csinálok az nagyon jó?

Köszi a válaszokat!!


2009. márc. 29. 05:04
 1/7 anonim válasza:
100%
Ne izgulj!Ez nem probléma.Minden nő nehezebben élvez el,mint a férfiak!Egy nőnek szüksége van az izgatásra és a gyengédségre!A férfiak többségének elég egy csók és már áll a farok!Nekünk nőknek ennél sokkal de sokkal több kell!Ami nagyon fontos,mindig gátlások nélkül kell szeretkeznünk partnereinkkel,mert ez is segít.Egyépként,ha a barátod szeret akkor türelmes és figyelmes lesz veled!Sőt,ha már igazán ismer tudja neked mi a jó!Hozzá teszem csak a párom tudja mi az amire gerjedek(Valojában őrá:))Viccet félre téve ő igazán ismer engem és türelmes is!(Van mikor már szenved szegény)De hidd el nekem sem volt még soha senkivel jobb a szex mint vele!Úgyhogy mond meg a párodnak legyen türelmes és izgason,mert akkor te is hamarabb elélvezel!
2009. márc. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Hoppá!Most nézzem csak teljes egészében a levél tartalmát!Bocsesz az elöző miatt!

Na szóval egy nő máshogy van "összerakva"mint egy férfi!

Van mikor nekem is órákba telenne míg eljutok a csúcsra,de olyankor mindig érzem és szólok a páromnak,hogy nyugodtan élvezen el,mert én nem fogok!Én alltalábban a havim előtt mindig jobban élvezem és gyorsabban elmegyek.Talán a barátnődnél is így van.(probáld ki!)Mindig figyelmeztesd,ha úgy gondolod te most gyors leszel,mert nagyon kivánod!Akkor nem fogja váratlanul érni a dolog!Ha pedig nem tudd el élvezni légy türelmes és mond neki megprobálod valahogy máshogy kielégíteni!

2009. márc. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtatlak, van olyan lány, aki az esetek 0%-ban élvez el.. Tehát barátnődnek nagyon jó dolga van, hogy ennyiszer sikerül neki, az a pár alkalom nem jelenthet gondot.. Nekem egy csomószor van olyan, hogy nem is az orgazmust akarom, hanem a szeretkezést, élvezés nélkül.. az is isteni, és kielégítő tud lenni, bizony ám. Szóval ne aggódj, és hidd el, ha azt mondja, akkor is jó neki, mikor nincs orgazmusa. De legtöbbször van, és ennek örülj, és légy büszke magadra!

22 L

2009. márc. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem az exem egyszer sem tudott odáig elvinni... Na az kiborító és frusztráló volt. Szerintem a ti arányotok teljesen belefér. Szal nem kell félned h kiakad, ha csak nem maximalista :D És attól még h nem volt orgazmusa, még lehet fantasztikus egy szeretkezés :)
2009. márc. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

hát ez a kérdés akár dicsekvésnek is beillene.... :) nagyon szerencsés a barátnőd, hogy egyáltalán képes rá, pláne 18 évesen. sajnos akadnak, akik a legjobb szerető mellett sem tudnak eljutni még csiklóorgazmusig sem, nemhogy hüvelyiig.. és még egy orgazmusképes nőnek is lehetnek olyan napjai, amikor bármit csinálsz vele, nem fog sikerülni. tudod, a nők máshogy vannak összerakva.

szóval nyugodj meg, az égvilágon semmi gond nincs veletek, hidd el a barátnődnek, amit mond. további sok boldogságot!:)

2009. márc. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igy ahogy olvastam...lehet az en baratom is igy erez. mivel ha nem is megyek el, en is azt szoktam mondani h nagyon jo volt. mert sokszor az ut a lenyeg nem a cel :) es mert tneyleg nagyon jo volt. szerintem orgazmus nelkul is jo a szeretkezes (persze jobb orgazmussal) nincs olyan par h az esetek 100%ban mind2 felnek orgazmusa lett volna. ugyhogy ne aggodj. velem is elofordul h egyszeruen nem jon ossze. ahogy mindenki massal.
2009. márc. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat már nem aggódok, minden esetre továbbra is megpróbálok a legjobbra törekedni :) !
2009. márc. 29. 21:35




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!