Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tavaly mentem férjhez, szüzen....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly mentem férjhez, szüzen. Az esetek nagyon nagy többségében még mindig fáj az együttlét. Nem végig, inkább az elején. Nem értem. Miért lehet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 20:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Szakadjatok már le arról, hogy szűzen ment férjhez, nem az volt a kérdés, hogy ezt jól tette-e! Amúgy meg szokott ilyen problémája lenni nem házas nőknek is, sőt, olyanoknak is, akik régóra szexuálsi életet élnek (pl. kihagyott sok időt, nagy a pasija farka, nem elég hosszú az előjáték) - ez nem azon múlik - most akkor miről is beszélünk?!
2009. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvével közelítsen először, petting,síkosító, lovaglás
2009. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
fontos hogy először kinyaljon úgy hogy élvezd is..utánna síkosító és óvatosan sex.
2009. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
nekem is voltak ilyen gondjaim eleinte, de néha még most is, a lényeg h mindig petting előtte, minél hosszab, könnyebb ha petting közbe is használtok sikosítót. ( és szerintem kicsit tágít és nagyon kellemes ha nem ki-be hanem fel-le mozgatja az ujját/ujjait) ha már jólérzed magad, csak akkor engedd h betegye, és akkor is sikosítóval és óvatosan. a lényeg h te irányíts, és ha már nem fáj annyira akkor probálj meg a szexre koncetrálni, és a párodra =) ha továbbra sem javul, akkor szerintem fordulj nőgyógyászhoz, hátha tud adni vmi speckós fájdalomcsillapítót :)
2009. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

szia!


Kíváncsi lennék hány éves vagy :).

Amúgy szerintem szép a mai világban hogy valaki a férjének adja a szüzességét de bocsi, tudom nem ez volt a kérdés.

Ha tényleg nincs fertőzésre, gyulladásra utaló jel: duzzadt, piros nyálkahártya, fájdalmas pisilés, égő érzés, akkor ez elég normális dolog (sajnos).

Gondolom szeretitek egymást, megbízhatsz a parteneredben (különben nem kötötted volna össze vele az életed) de nagyon fontos h TÉNYLEG el tudj lazulni szeretkezés közben. Ne gondolj arra hogy jajj már megint biztos fájni fog, de tegyetek meg mindent h ne fordulhasson elő: hosszú előjáték, sikosító használata, és az is jó ha először 1 majd 2 ujjával izgat, és így segít kitágulni.

Ne vegye el ez a kedved a szeretkezéstől, egy idő után biztos meg fog szűnni és teljesen élvezni fogod :).

Hadd jegyezzem meg, hogy én is így voltam annó, nem volt szervi bajom, és szerettem+megbíztam a páromban DE mégis az első fél évben (!!) persze egyre kevésbé de a coitus elején mindig fájt... amikor sikosítót használtunk akkor kevésbé! Aztán bő fél év után már egyáltalán nem fájt, és végig tudtam élvezni.

Persze, ha bármi gyanú felmerül, hogy szervi bajod lehet, mindenképp menj el nőgyógyászhoz kivizsgálásra- ha ezt még nem tetted meg!


Kérlek írd majd meg, hogy alakul ez a dolog, javul-e! Szívből kívánom hogy minél előbb megoldódjon ez a problémád!


Üdv

2009. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!