Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudok eléggé felizgulni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok eléggé felizgulni, és kitágulni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
és ezért nem is tudok elmenni.. nemrég volt az első. 16/L
2009. márc. 28. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Tudod hova menjél el..

Boltba 1 kg kenyérért.

Haggyuk már 16 évesen jóhogy nem tudsz elmenni.

majd 3-4év múlva eltudsz menni feltudsz izgulni és ki tudsz majd tágulni.

Most még tanulj.

2009. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Nyugodtan dugjál fűvel fával ha az neked jo első válaszolónak azt üzenem utálom mikor kioktatnak vkit egy kérdésnél. A kérdésedre a válasz sztem az hogy nagyon izgulsz és ezért a volt bnőmnek is ez volt
2009. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Nem az volt a kérdés, h 16 évesen éljen-e szexuális életet v sem. Szerintem még korai, de semmi közöm hozzá.

Kérdező: próbáld meg kitapasztalni, h mi a jó Neked, aztán a köv. együttlétkor próbáld finoman rávezetni a kedvesedet. Sokféle játék van, amivel fel lehet dobni a szexet, és a ffiak szeretik a kreatív lányokat. ;) Ha csak szétteszed a lábad, ő meg bedugja (már bocsánat!), attól nem lesz jó a szex!

Próbáld kitapasztalni, h mi hoz lázba, és egy kis szexi játék keretében vezesd rá!

(Bár én még várnék pár évet, a szexre is meg kell érni, és meg kell tanulni művelni is! Na mindegy, lebeszélni nem fog tudni senki!)

Sok sikert!

2009. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én most leszek 17 és a barátommal majnem minden esetben van orgazmusom, nagyon fontoss h megbízz a párodban kölünben úgysem tudsz ellazulni. sztem először ismerd meg te magad h mit élvezel igazán, vezesd rá a fiút, hidd el nem fogja bánna ha átveszed az irányítást.
2009. márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!