Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátnőmről és rólam, ahogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmről és rólam, ahogy szeretkezünk, sokszor csináltunk videót. Nem értem miért akarja, hogy nálam ne legyenek, nála pedig igen?

Figyelt kérdés

Viszont most 1,5 év után szakítottunk, és azt akarja, hogy ezek a felvételek hozzá kerüljenek, én pedig azt mondom, hogy tartsunk meg mindketten magunknak mindről 1-1 másolatot, a régi idők emlékére.


Mindenesetre én már csináltam magamnak mindről 1-1 másolatot, mert szerintem nekem is ugyanannyi jogom van hozzájuk, mint neki, viszont érdekelne, hogy szerintetek miért akarja így, és nektek mi erről a véleményetek?


2009. márc. 28. 19:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy, ahogy van, az összeset összezúznám; szakítottatok már. Talán nézegetni akarod még? Mit szólva a következő barátnőd?
2009. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
A fiúk hajlamosak az ex-barátnőkről felpakolni ide-oda intim/erotikus képeket és videókat, valószínű ezért akarja, hogy ne nálad legyenek. Tudom, nem mindenki ilyen gyökér, de ezt tartom a legelképzelhetőbbnek. Mi is csináltunk már a barátommal, képeket, videókat, de direkt olyanokat, amiket nem látszik a fejünk, ki tudja vége lesz-e a kapcsolatnak és bosszúálló lesz-e valamelyikünk :)
2009. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
60%
Talán fél hogy felrakod valahová de szerintem ha semmi rossz szándék nincs benned hagyd meg és dugd el valahová jó lesz majd évek multán visszaemlékezni a régi dolgokra, neki meg nem kell tudnia, hogy van másolatod...ennyi az egész
2009. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
79%

Az, hogy szemét vagy amiért titokban csináltál róluk másolatokat, az ő tudta nélkül! Mert neki is UGYANANNYI JOGA van tudni a felvételek sorsáról mint neked!!! Ő biztos rájött hogy felelőtlen dolog volt ilyen felvételeket készíteni, és nyílvánvalóan nem bízik meg benned, és attól fél hogy felteszed a netre vagy a haverjaidnak fogod mutogatni! Én se bíznék meg a volt barátomban ha ilyen felvételekről lenne szó, attól függetlenül mennyire jó viszonyba vagyunk a kapcsolat után! Az exbarátnőd is csak azért akarja hogy nála legyenek hogy megsemmisítse őket, elhiheted hogy nem kiváncsi a felvételekre. Nekem is van egy felvételem az egyik volt barátomról amint éppen kive*i a kamerába. Nézegeti a halál, de megvan a felvétel mert elég szemét a srác és ezzel bármikor alá tudok tenni. Hidd el az exed se nézegetni akarja csak max megsemmisíteni. Nyílvánosságra nem fogja hozni mert ő is rajta van.

Én a helyedben odaadnám neki és a titkos másolatokat megsemmisíteném mert nincs jogod ezt csinálni! Elvégre miért kellenek neked ezek a felvételek ha már nem vagytok együtt? Ha szakítottatok és túlléptetek a dolgon akkor miért ragaszkodsz hozzájuk? Jogos a lány félelme, úgyhogy én a helyedben visszaadnám őket!!

2009. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
71%

vagy éppen ő tervez vmit és h ne vágj majd vissza, nálad le legyen, de ez most a pesszimista válasz volt


lehet h nézegetni akarja később :D biztos jó voltál az ágyban, vagy pont h nagyon béna és majd ezen akar röhögni 30 év múlva


szerintem a legjobb lenne ha mindketten törölnétek

hidd el, ez a legjobb megoldás

ami az emlékedben megmarad, bőven elég, és személyes

2009. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan visszaélnek ezzel és a világhálón köt ki...
2009. márc. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nincs bennem semmi rossz szándék, vagy bosszuállás, jó viszonyban váltunk el szerintem. Azért szeretném, hogy nekem is meglegyenek, hogy később nézegethessem őket. Ezt miért nem lehet megérteni? Igen, akkor is ha új barátnőm lesz, igen akkor is, ha már nős leszek, és akkor is, amikor egyszer majd nyugdíjba megyek. Ez miért baj?
2009. márc. 28. 20:04
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
hát mi csináltunk már a csajommal de megnéztük jót röhögtünk a fejeken amiket vágunk közbn aztán letöröltük pont azér hogy ne maradjon ha esetleg egyszer (bár nem akarom) vége lesz
2009. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy ő már nem szeretné, hogy nézegesd őt. Én sem szeretném, ha az exem nézegetne. Se élőben, se videón.
2009. márc. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%
Legjobb, ha már most megválsz tőlük, mert különben meg majd az új barátnő nem fogja elviselni, hogy neked ezek megvannak. (Azt meg főleg, ha nézegeted is)
2009. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!