Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kinek van arra ötlete, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van arra ötlete, hogy izgassam fel a csajt? Simogassam a csiklóját vagy megujjazam?

Figyelt kérdés
Me sokak szerint jobb a sikló ha simogatom lányok nektek meik jobb?
2009. márc. 28. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Én azt szeretem ha az egész puncimat simogatja és közbe csókolózunk ^^ Aztán ha már vizes, akkor becsempészi egy-két ujját :) Próbáld ki, hátha a barátnődnek is bejön.
2009. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is először simogasd, és csak mikor már érzed h egyre nedvesebb, akkor jó az ujjazás :) vagyis nekem így jó ^^

De teljesen egyetértek 1.hozzászólóval :)

17/L

2009. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Felizgatásnak inkább simogasd, puszilgasd a testét. Keresd meg az erogén zónáit. Nem csak mellből és punciból áll egy nő. Aztán fokozatosan jöhetnek az intimebb zónák. Ha ilyen kérdést teszel fel, akkor a csikló-izgatás és az ujjazás ne a felizgatás legyen, hanem maga a kielégítés...
2009. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
engem a barátom nem nagyon szokott megujjazni...de volt pasijaim eddig mind megujjaztak...sztem a csikló simogatás/ingerlés sokkal jobban felizgatja a csajt vagyis engem...nekem az vált be jobban
2009. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csiklóóóóó.

Egyébként pedig egyetértek azzal, aki azt írta, hogy egy nő nem csak mellből és punciból áll.

2009. márc. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én receptem: nyakcsókolgatás/nyalogatás, simi, csikló simi bugyin keresztül, orál és közben ujjazás. Garantált orgazmus nálam :)
2009. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát ez haláli elmegyünk első randizni, aztán hogy érezze már jól magát megujjazom vagy mi? szerintetek még ebéd közben vagy ráér utána? kész....besz*rok a világon :D

elnézést :$ kijött

2009. márc. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez azért nem ilyen egyszerű. Én is úgy szeretem, ha előtte csókolózunk szenvedélyesen, simogatjuk egymást, a párom csókolja a nyakamat, aztán végig az egész testemet, majd a puncimat. Ott lent is simogat először gyengéden, majd akár kicsit markolászhatja is. Utána pedig, ha már elég nedves vagyok, akkor jöhet 1-2 ujjal ujjazás, majd benedvesíti a csiklómat és ott is izgat. Aztán a kedvenc pedig, mikor nyalogatja a csiklómat, a nyelvével is beljebb megy, és közben ujjaz, csókolja a belső combomat ilyesmi.
2009. márc. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!