Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért zavar engem ha néz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar engem ha néz közben? Miért tetszik a pasiknak ha közben a szemükbe nézek?

Figyelt kérdés
annyira zavar ha szex közben rámnéz a barátom szeretem de mégis zavar..:/ mindíg elfordítom a fejem.meg mikor orálisan elégitem akkor meg takarót húzok a fejemre h ne nézze.tök hülye fejem lehet közbe..nemhogy még a szemébe nézzek.
2009. márc. 28. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sex közben azért,mert szeretné látni,h élvezed,h jól-e csinálja.És ha látja,h élvezed az + még izgató is.

Orál közben meg azért,h lássa nem undorral csinálod,szerintem senki sem örülne annak ha a barátja,barátnője undorral kényezteti.

2009. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__15..

itt lesz hasznos válasz is számodra talán.


A miértjét nem tudom, de azt igen, hogy ez így nem túl jó. Nincs benne semmi szégyellni való. Barátodat valószínűleg pont izgatná a dolog. Én is nagyon szeretem szex közben nézni barátnőmet. A szemén látszik legjobban, hogy mennyire élvezi. És ez megerösít, hogy valamit jól csinálok ;)

2009. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a számodra tök hülye fej, neki izgató. Ezt fogadd el!!! Minél többet lát belőled annál jobban tetszik neki.
2009. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én lány létemre pl. kimondottan szeretem ha szex közben a barátommal egymás szemébe nézünk :)
2009. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!