Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint probléma-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint probléma-e az hogyha csak akkor áll fel a péniszem ha a lány hozzányul?

Figyelt kérdés
Csak mert láttam volt egy ezzel ellentétes kérdés is gondoltam felteszem.
2009. márc. 27. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem zavarna,és sztem mást is.Igazaból másnak már csokolozásnál feláll.

2009. márc. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem gáz. Nézd a jó oldalát: utcán nem kerülsz esetleg kellemetlen helyzetbe, nem kell takargatni a dákót egy csók után :)
2009. márc. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok. Nekem meg pont fordítva lenne gáz, ha pl csók közbe állna fel neki. Ha észrevenném, és tuti kiéhezettnek tartanám, és arra gondolnék, hogy már a szexen jár az agya. Nekem nem jönne be (pedig tudom, hogy sokan nem tehetnek róla). Én szeretem érezni, hogy azért áll fel, mert "vele foglalkozom".
2009. márc. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az előző hozzászóló táborát erősítem, azzal a kivétellel, hogy azért azt nem mondanám h gáz ha csóktól feláll, elvégre fiú na
2009. márc. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

9:14-es.


Te csókolózásnál nem nedvesedsz be? Vagy csak attól hogy barátotoddal arról beszéltek?


Ha nem, ott agyban van valami gáz... vagy nem is szereted/nem kívánod a párod. Vagy még nagyon gyerek vagy.

Vagy úgy gondolkozol.



A kérdezőnek pedig: nem is tetszik neked az a lány eléggé szerintem

2009. márc. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző barátom pont ilyen típus volt, sőt néha még akkor sem állt fel, ha hozzáértem... és igenis baj volt. Sokat csalódtam.

Mostani páromnak pedig pár másodperc alatt kőkemény lesz, ha csak rám gondol... És ez már tetszik! És hogy miért? Talán mert az előző olyan volt, amilyen...

2009. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem nem gáz, igaza van annak a hozzászólónak hogy legalább az utcán vagy a strandon nem kell takargatni ha feláll.
2009. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért gáz ha még nem áll fel csóknál,mert a lány odanyul és még puha,akkor elbizonytalanodik,h a pasi miért nem élvezi.
2009. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!