Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Perverz játékokba belemenjek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz játékokba belemenjek?

Figyelt kérdés
Három évvel idősebb barátnőm olyan dolgokat akar rám kényszeríteni az utóbbi időben, szeretkezés közben, amik tőlem elég távol állnak. Soha nem csináltam még ilyet -nem is vagyok túl tapasztalt-
2009. márc. 27. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha taszít téged a dolog ne menj bele.
2009. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

MÉgis mit?

HA te ezt ugy éled meg hogy rád kényszeriti akkor egyértelműen ne menj bele de akkor ezt tisztázd le vele!HA kihivásként tekintsz rá akkor menj bele!

2009. márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hát ízlések és pofonok.

amikor korbáccsal kéne ütni a páron nah azt már nem.

de mondjuk az még oké hogy finoman harapdáljuk egymást vagy perverz dolgokat súgunk egymás fülébe vagy csikizzük, finoman "megpaskoljuk" egymást ez tényleg ízlés kérdése

2009. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak kiváncsi vagyok, nem akarok semmit kihagyni, lehet hogy többet nem lesz benne részem.
2009. márc. 27. 19:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na de, mi az. Így elég nehéz véleményt alkotni.
2009. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kikötözés biztos, a többit csak sejtem!

Valószínű egy kis szadi!

2009. márc. 27. 19:35
 7/10 anonim válasza:
85%
Ha nem égeti a tested gyertyával, vagy nem akar megtaposni magassarkúval, tehát fájdalmat nem okoz, akkor miért ne??? Sokan félreértik a szexuális játékok tárházát! Nagggyon jó tud lenni!
2009. márc. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem menj bele! Lehet jól mondod, és soha többé nem lesz ilyen lehetőséged. Lehet élveznéd, és ha mégse, akkor menet közben még mindig lehet azt mondani, hogy állj! De ha el se kezded, akkor később enni fog a fene, hogy kihagytad ;)
2009. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Hehe,én is imádom a kis játékokat,de rákényszeríteni,egyszer kipróbáltattam párommal,de nem jött be neki,úgyhogy felhagytunk vele,pedig nekem most is naon lenne kedvem hozzá.Lehet én vagyok dinka,de szeretem ha keményebben nyúl hozzám,úgyhogy cserébe mert nincs bilincs,,szeretem ha kicsit elpaskol.

De am még mindig jobban jársz egy kis játékkal,mint mőltkor olvastam egy történetet,birkózó szex címen,nah az nagyon durva volt szex a szorítóban,ütve,rúgva harapvaXD

2009. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%

1. Az már régen rossz, ha kényszerít...Akkor menj bele, ha kedvet érzel a dologhoz. Ha nincs kedved, utasítsd el!

2. Az lényegtelen, mennyire vagy tapasztalt, ha nem próbálod ki, hogy szereznél tapasztalatot? Semmi sem megy simán először. Gyakorlat teszi a mestert. Max. ha nem tetszik a dolog, nem csináljátok többet...

2009. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!