Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mikor mondják egy nőre, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondják egy nőre, hogy "jó az ágyban"?

Figyelt kérdés
Mitől jó valaki az ágyban? Vagy ez szubjektív, mindenkinek mást jelent?
2009. márc. 27. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Minden relatív.
2009. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre a válaszra énis kíváncsi vagyok. Volt barátomnak most barátnője van, de mi barátok maradtunk és megbízunk egymásban. Mondta nekem a minap, hogy velem nagyon jó volt a szex, a mostani bnőjével nem olyan jó, mint velem, holott én alig lovagoltam rajta, általában csak misszionárius pózban, vagy hátulról csináltuk... Erre annyit mondott, hogy lehet, hogy jól vagyok összerakva odabent :D jót mosolyogtam a kijelentésen... :D de nem tudom én sem, hogy mitől lehet jó valaki...
2009. márc. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fekszik, mint egy darab fa, ha mer kezdeményezni, ha sűrűn eltalálja mi jó a férfinek, ha szereti orálisan is kényeztetni a párját, ha odaadó...

kb ilyenektől. De ez nagyon tág fogalom.

2009. márc. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legfontosabb az hogy légy aktív fél.És a minimum az hogy amit kapsz tőle azt viszonozd is.
2009. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
83%
Attól, hogy olyat adsz neki, amit mástól nem kap meg, és ezt teljes odaadással hálálja meg! Ha Te nem bírod felkelteni benne a forrongó vulkánt, akkor semmi esély, hogy jó legyen! Kivéve a hivatásos szerelem-adókat!
2009. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

tényleg relativ! valaki bárcsak csinálna valamit, valaki meg bárcsak ne :D

szeretem ha aktiv, közben megmondja mit szeretne, vagy hogy jobb. de ne vigye túlzásba t kapálózást meg visitozást, elég ha felszabadult és ahogy érzi...

2009. márc. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor jó az ágyban!!! :) Szerintem akkor, ha nem csak fekszik mint egy deszka, amikor nem csak hagyja hogy megdugják. Tehát legyen aktív.
2009. márc. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
tényleg sz*r ha a csaj semmit nem akar csinálni csak fekszik és várja a sült löketet.. a barátnőm is ilyen sajna .. akármit mondok neki egyből azt mondja h "a pasi dolga " .. nehezen lehet bírni..
2009. márc. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!