Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az nagyon nagy gond ha sokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon nagy gond ha sokat csókolózok a barátnőmmel akkor, mindig előváladék jön a péniszemből? Engem picit zavar. Normális ez?

Figyelt kérdés
Azt hozzá tenném hogy nagyon jól csókol a párom és ha odabújik hozzám hosszabb ideig akkor nagyon gerjedek rá...de ez a csókos téma nem hagy nyugodni..:(
2009. márc. 27. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez izgalmi alapon van nálad.

Nagyon beizgat a csaj és nembírsz magaddal.

Nemtom h tudnád megállni h ne kívánd ennyire.

2009. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

:) Nyugiii!!!

A páromnak is gyakran van ilyen...

Ez egyeltalán nem nagy dolog.

Ne zavartasd magad.

Élvezd!!!

2009. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez teljesen normális dolog... nincs miért aggódj szerintem :)
2009. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Nyugi!

Ő legalább kétszer annyira nedvesedik! Csak ha rutinos, akkor ott a betét.

Örülj neki, mert így eszméletlenül jó lehet majd a szex!

2009. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor ez teljesen normális??

Most kicsit megnyugtatatok :)

Köszönöm a gyors válaszokat, de várom a továbbiakat!

2009. márc. 27. 18:45
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan mondon, hogy ezek a srácok akik ilyeneket kérdeznek, hogy csókolózunk és feláll, meg csókolózunk és előváladék jön a péniszéből, azoknál agyban valami nincs rendben... Nagyon nincs rendben...


Azt javaslom neked is és az elkövetkezendő kérdezőknek is megkímélve magunkat az ilyen idióta kérdésektől, hogy igyatok brómos teát, mint a seregben.

Akkor majd semmi sem történik. Nem fog felállni, nem lesz semmi és nem akartok majd lefeküdni a csajotokkal az meg majd várathat benneteket addig ameddig csak akar

2009. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na igefigyelj Baz+ Nem leosztást kértem!!!Ha nem tetszik a kérdés akkor mi a retkes f4sznak jársz be ?? Biztos nagyon okos lehetsz ha így oltogatod az embereket!! Ígyál ciánkapszulát remélem attól majd megynugszol...A kockázatokról meg találsz leírást netem..vagy kérj meg valakit a közeledbe hogy lőjön tarkón!!!
2009. márc. 27. 21:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mer megkérdezték, jó néhányan...Nem, nem baj, hogy merevedésed lesz 1 csóktól, az sem, ha benedvesedsz...Miért kell problémát csinálni abból, hogy kívánod a párod??? Akkor kéne rinyálni, ha nem kívánnád...
2009. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De szerintem ezt normális hangnembe is el lehetett volna mondani..elvégre emberek vagyunk.

Na mind1 én ezen nem fogok problémázni, amire akartam megkaptam a választ.

mindenkinek megy a +1 :)

2009. márc. 27. 21:43
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
normális dolog, az én páromnál is ez van.
2009. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!