Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen emberileg egy prostituá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen emberileg egy prostituált? Van ilyen ismerős a környezetedben?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
miért, milyen emberileg egy jogász? egy cukrász?egy szobafestő-mázoló? Kicsit hülye kérdés,nem igazán lehet rá váűlaszolni..
2009. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Volt is van is. Aki volt, az nagyon sokat drogozott (kemény drogot) és nyugtatózta magát, így elég erősen megbolondult. Agresszív volt úgy beszélt mint egy kocsis, tönkre ment, pedig nem útszéli volt. A másik, nagyon kis butácska és ő is kicsit agresszív, szereti amit csinál, lényegében semmi extra...egyenlőre...
2009. márc. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Nekem van a környezetemben, aki régen az volt, mert nem tudott megélni.

De nem értem a kérdés lényegét... ő is ugyanolyan ember, mint mi. Csak a szakmája más.

2009. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

14:21

Válaszolj csak olyan kérdésre,ami érdekel!

Hurrogni nem itt kell!

2009. márc. 27. 14:24
 5/10 A kérdező kommentje:

Kiváncsi vagyok,hogy viselkedik a "munkán" kívül!

Milyen ember,milyennek látod őt a magánéleteben!

2009. márc. 27. 14:27
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem hurrogás,de attól hogy valakinek ez a munkája még nem lehet megmondani,hogy milyen ember.Ahhoz kicsit sokan vannak,hogy igy általánositsunk.
2009. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

pont ezért tettem fel úgy,hogy van e olyan ismerősöd!

Nem általánosítást kértem!

2009. márc. 27. 14:32
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
En fodrasz vagyok es van jopar prosti vendegem, semmi kulonbseg nincs koztuk es pl a bolti elado kozott. Sot erzelmileg jobban kotodnek. Nem viselkednek kihivoan, vagy k@rvasan, csak azert mert, ez a munkajuk. Mondjuk viszont mivel ileyn modon onfenntartok ezaltal karakanabb a szemelyiseguk.
2009. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Jake_86 ***** válasza:

Lehet,hogy durva story,de a volt nőm is az volt!Vagy legalábbis az lett miután otthagytam!(Nem ezért)Nem írom részletesen!

Olyan mint egy átlag ember személyiségtől függ mint mindenki más!

Nagyon aranyos volt,szegény családi háttere!

Nem volt őszinte,mindig hazudott,akkor is amikor jártunk meg utána is!Mindig próbáltam segíteni neki,és segítek a mai napig is!Az a típus aki "ha nincs baj akkor csinálok"!

Nemigazán faggatom,elég nagy baj az amit átél,ha valamit elakar mondani úgyis elfogja!

Szeret a mai napig,rettentő jó fej,mindig megviccel!

Hiszti van kőkeményen,ha nem az van amit Ő akar,de ennyi belefér!Sok mindent nem tudok,de azt igen,hogy bárhova is viszi az élet szegényt,soha nem fogom magára hagyni,mert nekem is marha sz@rúl esne ha magamra hagynának azok akiket szeretek!Mindenki megérdemel még egy esélyt!Ő is!

2010. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen nagy különbségek lehetnek egy felsőbb kategoriás örömlány aki mellékállásban tolja és egy útcasarki szutyok közt.Az utcasarki tripperbanda iq-hiányos, paraszt banda, koszos,igénytelen és nagyarcú,rideg. Callgirleknek meg megéri jó hozzáálásunak és tisztának lenni,mert akkor jobban megy a szekere! Útcasarki meg olyan névtelen, olyan hol ez hol az kapja fel,mint egy kóborkutya.
2010. szept. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!