Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem szűz lányok! Volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szűz lányok! Volt már dolgotok szűz pasival? Milyen volt? Tudják ösztönösen, mit hogyan kell csinálniuk (petting, szex) vagy rá kell vezetni őket?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az en pasim allitolag szűz volt, amikor lefekudtunk, pedig egész jol csinalta a dolgokat. a csiklómat nem talalta mindig, de aztan beletanult a dolgokba.
2009. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából sejtik,csak borzalmasan izgulnak, és bizonytalanok.De nagyon gyorsan rájönnek mindenre.:-))
2009. márc. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

volt ám:)

iszonyatosan izgult a srác, egyébként tudta a dolgát, bár elég hamar elment.

2009. márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
az én szűz exem elég béna volt. de be sem vallotta hogy szűz ez volt a baj. ha jo pasi vagy elvenném a szüzességed:-)
2009. márc. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :) De úgy néz ki, hogy szűz pasi akad horogra :)
2009. márc. 27. 13:58
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Nekesm volt! Nekem nem jött be! 2x is volt már szűz pasim! De egyikse mondta el szakítás után derült ki mind2nél. :S Huh remélem még egy nem lesz!
2009. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nálam ki fog derülni, mert szóba kerül a szex téma úgyis, mielőtt ágyba kerülnénk...
2009. márc. 27. 16:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt... A mostani barátom is szűz volt, de nem mondta el, és nagyon ügyes volt. Amikor három hónap után elmondta, csak hápogni tudtam, és kb egy órába telt, mire fel tudtam fogni... Persze az első kérdésem, az "Akkor mégis hogy a fenébe volt ilyen jó???" volt. :)
2009. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

volt már szűz barátom, nem is egy, de csak az egyikkel feküdtem le de az is elég volt.. a petting nagyon jóvolt vele mindig, el is élveztem, viszont a behatolásnál akadtak problémái... ahogy felhúzta a gumit egyből lelankadt a farka..:S és ez nem egyszer fordult elő... mondtam neki hogy csináljuk gumi nélkül, de ugy nem akarta ( mondjuk meg is értem, hisz tudta h még nem tapasztalt ehhez és mivan ha teherbe ejt..)

aztán végülis nem sokkal késöbb szakitott velem... végig az az érzés volt bennem hogy azért mert nem akart még egyszer beégni elöttem..persze biztos vannak olyan szűz fiúk is akik nagyon jol tudják csinálni már az első alkalommal..:D de én nem ilyet fogtam ki akkor :S:D

2009. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!