Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy pár mindkét tagja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pár mindkét tagja meglehetősen félénk és tapasztalatlan (a lány rendelkezik kevéske tapasztalattal), hogyan juthatnak előrébb szexuális téren?

Figyelt kérdés
Képzeljetek el egy nagyon gátlásos, szégyenlős lányt, akiből a párja "vadmacskát" hozott elő az ágyban. A lány rövid időn belül szinte minden gátlását le tudta vetkőzni. Ez a fiú vette el a szüzességét, de a fiú hamarosan szakított a lánnyal. Tapasztalataitok szerint ezt a "vadmacskát" egy félénk, semmi tapasztalattal rendelkező fiú vajon újra felszínre tudja hozni az alig tapasztalt lányból? Merthogy a lány újra félénkké, gátlásossá vált... A kisördög bennem lakozik, de egy olyan párra van szükségem, aki ezt képes felszínre hozni belőlem, mivel magam nyuszi vagyok felvállalni ezt a "vadmacskát"...Lányok, voltatok már így?
2009. márc. 27. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Most ugye tudod, hogy egy teljesen fölösleges dolgon gondolkozol.

Azt te tudod csak eldönteni, hogy ki-mit hoz ki belőled. És bizony lehet, hogy mellé fogsz néha nyúlni. De van ilyen. Senki sem kötelez arra, hogy olyannal maradj, akivel rossz a szex.

2009. márc. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

nálunk hasonló volt a helyzet, én vagyok az apróbb tapasztalatokkal már rendelkező lány, a barátom még nem is csókolózott előttem senkivel


de nekünk ez semmilyen mértékű problémát nem okozott...sokat kell beszélgetni, ismerkedni egymás testével, lelkivilágával, ha ez nem megy, nincs értelme az egésznek (szerintem)

2009. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!