Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Erotikus masszázs: fiúk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus masszázs: fiúk, emlékszik valaki a Gyakorló utcára? Vannak még szolgáltatók a piacon ezzel a tudással?

Figyelt kérdés
"Kitti" (igazából Éva), Kriszta... Hozzájuk foghatót se előtte, se utána nem találtam. Valami tipp?
2009. márc. 27. 02:32
 1/9 Beatrix17 ***** válasza:
Nem vagyok fiú,de válaszolnék!Én is ezzel foglalkozom!És az eddig összegyült vendégköröm imád.Tehát nyilván jó vagyok:)
2010. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ehh, az a 2 csaj fogalom volt :) Alig hinném, hogy tudod, amit ők.
2010. jún. 10. 07:35
 3/9 Beatrix17 ***** válasza:
Nem fogom bizonygatni...Akkor keresgélj tovább!!
2010. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3 gyors kérdéssel letesztellek:

1) Hogy kezded a gyengéd részt? Hason fekszik a vendég, vagy háton?

2) Tudod-e, mi a V alakban tartott ujj?

3) Minden pasi szereti, ha a mellét kényeztetik?

2010. jún. 11. 04:51
 5/9 Beatrix17 ***** válasza:
Hason fexik,amikor finoman elkezdem masszirozni,simogatni a golyóit,picit feljebb csusztatva az ujjam,kényeztetem picit a "kijáratot"is...A nőknél sem mindenki szereti,ha a mellbimbóit bizgatják,a férfiaknál is igy van!Vagy nagyon érzékeny,vagy nagyon nem
2010. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hö, jó válasz.
2010. jún. 28. 22:52
 7/9 Beatrix17 ***** válasza:
Akkor:)?
2010. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ELMÉLETből jeles. :))PP

A többit ki kéne próbálni.

2010. júl. 6. 00:31
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha érdekel, szívesen leírom neked a privátodra részletesen, hogy is zajlott egy menet a Gyakorló utcai lányoknál, elfelejteni nem lehet. Ha nem érdekel, nem írom.
2010. júl. 6. 00:33




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!