Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm miért nem engedi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért nem engedi, hogy megcsókoljam, miután a szájába élveztem?

Figyelt kérdés
Egyszer csináltam már neki, de nem azért, hogy megkóstoljam a spermám, hanem csak mert nagyon vágyódtam már rá, és ha élvezés után így kívánom, nem értem, hogy miért nem engedi? Azt mondta neki ez furcsa, de nem értem :S
2009. márc. 26. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát ez is probléma...valakinek pont az a baja hogy a nője akarja hogy csókolózzon cuccos szájjal...ezen nem tudsz változtatni ha őt zavarja ne erőltesd az sose segít a helyzeten...várd míg letörli és mehet a jól megérdemelt csók...ezt tudom javasolni
2009. márc. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm is ilyen bár én azért szeretem ha iszik egy korty vizet miután a szájában mentem el (én is ezt teszem miután orálisan kielégítem), de van úgy hogy elkap a hév, akkor általában szól, hogy had igyon elötte. Szerintem ez rendes dolog tőle mert figyelmes. Sokan azt gondolják ez prüdség pedig nem, csak gusztus dolga.
2009. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

Hát én nemtudom gyerekek...Meg vagyok lepődve...Inni kell az élvezet után?o.o Milyen figyelmes gyerekek...Az agyam dobom el...A szex legnagyobb hevében mi sem tud kiábrándítóbb lenni, mint az, hogy "várj, iszok, addig állj vigyázzba, és vigyorogj":D A kis figyelmes:S... De aki undorodik a saját kéjnedveitől, annak még nem való szex...


Kérdésre visszatérve, lehet, hogy ő azt hiszi, hogy Te gusztustalannak tartanád a dolgot...

2009. márc. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

:D:D:D

én leány nemű vagyok és nálunk is fordítva volt egy ideig:D

én is kivoltam akadva, hogy a barátomat nem csókolhattam meg utána, bezzeg, ő csókolgatott miután nekem szerzett örömöt:D

mára már annyira összeszoktunk, hogy őt se zavarja annyira egy szájrapuszi utána:D

lehet csak idő kérdése, de erőltetni tényleg nem szabad. legfeljebb kérdezz rá, hogy őt miért zavarja, lehet csak azt hiszi, hogy neked lenne rossz

2009. márc. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!