Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » MIt csináltok ha nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt csináltok ha nagyon felizgultok? Én felizgultam a pszichologusomtól

Figyelt kérdés
annyira jo pasi pasi megőrülök érte dumáélok vele és folyton szexuális gondolataim vannak és most meg odavagyok masztizom de ez nem elégit ki micsináljak?
2009. márc. 26. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Én a helyedben karóba húzatnám magam. Az biztos elég lenne egy életre.
2009. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
60%

Mondd neki hogy "dugj meg könyörgök", de mielőtt felmennétek hozzátok rakd el a billentyűzeted, elég undorítóan nézhet ki.


H

2009. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Ugorj rá!!
2009. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
nem tudom, te vagy az, aki mar vagy 20 kerdest tett fel a pszichologusaval szemben taplalt erzelmeirol??mar faraszto kicsit/
2009. márc. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
vannak páciensek akikre így hat a pszichológus ez teljesen normális, nem esne kétségbe a doki se ha esetleg kiderülne, mivel tanulta az egyetemen, hogy milyen típusu páciensek vannak. teljesen normális amit érzel, majd el fog múlni.
2009. márc. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
nekem is volt ijen de rájöttem csak azért mert ha belegondolsz gyakorlatilag az 1etlen ember akinek mindent elmondassz túl nagy a bizalom azt szevasz majd kihevered
2009. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Neki pont az ilyeneket kell elmondanod neki. Végülis azért fizeted nem? Ha észnél van a srác, akkor rádönt az asztalra és úgy megdug, hogy csak na! :D
2010. febr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk a kérdésíró küllemét és bellemét! Ez nagyban befolyásolhatja a tojócsöve kitisztításának esélyét!
2010. febr. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos elmondanám neki.Mindent kell tudnia,hogy segíteni tudjon!
2010. febr. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
udvarolj
2010. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!