Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Probaltatok mar az analis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probaltatok mar az analis sexet? Milyen erzes?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak 2 ujjal probaltuk. nagyon jo volt. az elejen faj, de aztan jo. de a sikosito kell.
2009. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen...Néha jó, néha rossz...Inkább a rendes szex...Ez csak különleges alkalmakkor...
2009. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
A legjobb, legalább is nekem... de még a barátom is szereti ha neki csinálom valami eszközzel... és nem b*zi mielőtt beszólna valaki, csak tudja mi a jó :)
2009. márc. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

attól függ ki csinálja neked

lehet menny és pokol is

2009. márc. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ööö... nekem olyan érzés volt , mint amikor "ürítek", csak befelé megy...:DDDDD

de tényleg, úgyhogy hanyagoljuk is, mert olyan érzés szó szerint mintha szarnom kéne:DD

2009. márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
* azóta
2009. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt jo, de ez meg nem azt jeleneti, hogy nem jo, lehet csak a partner nem volt megfelelö. Annyira se engem, se a paromat nem izgat ez a dolog.
2009. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, bár az első alkalom szörnyű volt, mint valami drasztikus szüzességelvétel. Éppen akcióztunk hagyományosan, és egy erősebb lökésnél véletlenül kijött a fütyije , és becsusszant hátul (jó nedves voltam). Ráadásul lendületben volt...Épphogy nem ordítottam, de percekig ömlött a könny a szememből, annyira fájt. De ha nagyon fel vagyok izgulva, jólesik. Mikor missed ab után tiltott volt a hüvelyi behatolás, elég sokat éltünk ezzel a lehetőséggel.
2009. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően fel vagy izgatva, nem szárazon csináljátok, akkor nem rossz.. 1-2 percig olyan, mintha kakilnod kellene, de megszokod az érzést.. Nekem a végén olyan volt, mint punciba. Semmi extra nincs benne, ha ügyes a fiú! ;)
2009. márc. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nagyon jó!pláne ha közben még kapsz dildót a puncidba.....

majdnem olyan mintha 2 pasival lennél!

2009. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!