Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni a péniszfer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni a péniszferdeség ellen?

Figyelt kérdés

sziasztok

18 vagyok és van 1 problémám,ami szűk 1 éve jelentkezett,mégpedig hogy nem egyenes a péniszem,hanem "kanyarodik" balra. hallottam,h ez nem is oan ritka probléma,de azt nem tudom,h lehet e tenni ellene. lehet,h viccesen hangzik,de elég zavaró,főleg h valsz nyáron fogom elveszteni a szüzességem a barátnőmmel,aki nem tud róla (már a problémáról:D).. tudtok adni vmi tippet,h hogyan lehetne "kiegyenesíteni". merev állapotban látszik,mennyire ferde,normálban annyira nem. "lehetséges" okozóként én gondoltam a maszturbációra,merth arra ferde,amerre mozgatom,ha értitek. meg hát talán hogy a jobb zsebemben hordom a mobilom és a káros sugaraktól "elhajol",de ezt csak végső elkeseredésemben találtam ki. nevessetek ki,de azóta a bal zsebemben hordom a telefonom,persze eredménytelenül. előre is köszi!


2009. márc. 26. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem lehet és nem is kell...Senkinek sem egyenes...És egyáltalán nem zavaró a szexben sem, szal nyugi, no problem...Az a lényeg, hogy a kellő időben merev legyen, hogy ferde-e vagy sem, az már mindegy...
2009. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szard le. Én is ugyanezen paráztam még 13-14 évesen de fölöslegesen. Ugyanazt hittem mint te kivéve a mobilosat. Sose volt belőle probléma.
2009. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mire oda kerül a dolog senki nem azt fogja nézni merre ferde!!! Semmi ok a pánikra nagyon sok fiunak van ilyen , és nem zavarja öket a dologban !!
2009. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

nem kell parázni rengeteg férfinak ilyen pénisze van. ha a caj kiröhög, éretlen liba. én barátomnak is ilyen és ugyan én viccesnek tartom de ugyanakkor aranyos is :$:D

a szexben nem akadályoz. de ha nagyon zavar próbáld a másik kezeddel verni hátha kicsit "visszadől". (ne hidd h 3-4 maszti után várható lesz az eredmény). am ha nem változik akkor megkell szoknod.

2009. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Az enyém is görbe, még "csúfoltak" is miatta xd, de engem nem zavar, hogy görbe. Ami zavar az az, hogy nincs kivel használjam.
2009. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátomnak is ferde, szerintem ez ellen nem tudsz tenni semmit, de ne aggódj, nincs ebben semmi zavaró.
2009. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Amerre hajlítod akaratlanul is a gatyóban meg maszti közben, meg amerre hajlik magától is, arra ferdül. Nem baj az ;)
2009. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Semmi baj a péniszeddel.A mobil viszont tényleg nem tesz jót a herékben a spermiumoknak.Mivel a későbbiekben gondolom akarsz majd gyereket,talán nem kéne a heréd mellett tartani.
2009. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Az enyém meg olyan egyenes h vizmértékkel meglehetne nézni
2009. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Köss hozzá karót!
2009. márc. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!