Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőmmel most szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel most szeretnék lefeküdni és néha neki fájt a petting, amikor lefelé tolódtam a vaginában. Kérdésem, hogy merre ajánlatos benne haladni?

Figyelt kérdés

Általánosan az emberek csak azt veszik észre hogy csak tolják a hölgynek meg minden.De ez a a barátnömnél nem okokoz örömet.Bizonyos irányokba el kell mozduljak hogy (pontot) találjak ahol élvezi

És vannak általános pontok és azokat szeretném megtudni hogy belül hol vannak?:P:P


2007. júl. 3. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lefelé??? Ezt én nem értem... :-(
2007. júl. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Felfelé hátra. De én nektek még nem javasolnám az együttlétet, hiszen akkor érett meg az ember a szexualitásra, ha tisztában van a saját és a partner felépítésével, biológiájával. A kérdésfeltevésedből kiindulva ti még nem vagytok ezen a szinten. Ne haragudj, de ezt érzem... Tolódtam a vaginában? Benne haladni? Tolják a hölgynek? Pontot találjak? Általános pontok belül hol vannak? Milyen kifejezések ezek? Tisztában vagyok azzal, hogy valahol el kell kezdeni, meg senki nme kezdi úgy, mint egy profi, de előtte még elméleti tudást kellene szereznetek. VÁRJATOK A DOLOGGAL!!!
2007. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem politika, hogy balra vagy jobbra!Itt csak egyenesen előre lehet haladni.Ha már "eltolódsz" valamerre ott már valami nem stimmel.Azt a bizonyos "G" pontot csak hosszú gyakorlás után lehet megtalálni.Szerintem maradj még a pettingnél,de olvass utána a női anatómiának is, mert a petting nem okozhat fájdalmat.

Üdv:G.

2007. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!