Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Már hónapok óta nem kívánom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már hónapok óta nem kívánom a szexet. Kétségbe vagyok esve, mi lehet a a baj?

Figyelt kérdés

20 éves nő vagyok, másfél éve élek párkapcsolatban, együtt élünk a párommal.

Volt egy válságunk, de már túl léptünk rajta, mégsem kívánom őt, de még az önkielégítést sem. Előtte minden nap szeretkeztünk, és magamhoz is nyúltam. Imádtam, rajongtam a szeretkezés, és az érzékiség minden pillanatért. Rengeteg mindent kipróbáltunk, kihívó, szexi, és merész voltam... tabuk nélkül.

De most... nem arról van szó, szexinek, és kívánatosnak érzem magam, de valamiért nem érdekel újabban a szex... és egyszerűen nem tudom, miért... ez így nincs rendjén, már azon is gondolkoztam, hogy szakemberhez fordulok. Ez már nem csak egy kis krízis, vagy egy rövid, nyugodt korszak, mint ami a pároknál lenni szokott, talán ez valami más... Ti mit gondoltok?


2009. márc. 26. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

fogamzásgátló?

ha nem, tudatosan nem szexelsz, hiába írod h szeretnéd

2009. márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót. Mégis mit jelent, hogy "tudatosan nem szexelek"?? Ha tudatosan nem szexelnék, nem tennék fel ilyen kérdéseket, nem agyalnék azon, mi történik velem... Miért kínoznám magam?
2009. márc. 26. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szedsz esetleg valami gyógyszert,ami kihat a kedélyállapotodra? Súlycsökkentő,antidepresszáns...stb.Vagy esetleg már te nem kívánod a párodat?Megfordult a fejedben, hogy mással?És úgy beindul a fantáziád?
2009. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Volt egy válságunk, de már túl léptünk rajta"

Valószínűleg ezért, szerintem te nem léptél túl rajta. Lehet, hogy megpróbáltad elfelejteni a dolgot, de a lelked mélyén nem sikerült feldolgozni. Azért gondolom ezt, mert nálam szóról szóra ugyanez a helyzet..akár én is írhattam volna, csak én már rájöttem az okára. a tudatalattiban dolgoznak bizony a sérelmek, és ez előbb-utóbb ki kell hogy jöjjön valamilyen formában.

2009. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Semmilyen gyógyszert nem szedek, még étrendkiegészítőt sem, úgyhogy nem mellékhatások miatt van. A kaplcsolati válságunk egy nagyon összetett dolog volt, de kihatása már rám kevésbé van... bár néha kerülget a vágy, néha úgy elmennék, úgy itthagynám az egészet... de nem tudnék nélküle élni, amellett, hogy a szerelmem, ő a legjobb barátom, egyszerűen nem tudnék nélküle meglenni, semmi értelme nem lenne az életemnek... mégsem érzem így jól magam. Biztos velem van a baj...
2009. márc. 27. 07:43
 6/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Ne légy elkeseredett!Én is 20 éves leányzó vagyok,a párommal 3,5 éve vagyunk együtt,ebből két éve lakunk együtt.Ahogy olvastam az írást,úgy kicsit magamra ismertem,nagyon rossz lehet.Nálam az volt a probléma,hogy mikor összejöttünk anno,akkor alig vártuk már,hogy fogamzásgátló tablettát szedjek,és akár többször is menjen a szeretkezés.Nos,mire minden klappolt,összeköltöztünk és szedtem a tablettát is,addígra a párom elkezdett dolgozni,és elég húzós tempóban (napi 12-14 óra),és ez sajnos azóta is így van.:(Bevallom,sokszor sírok amiatt,hogy alig jut idő valamilyen programra együtt,a szeretkezés pedig...Egy héten talán maximum kétszer,pedig én azt hittem,tabival sokszor tehetjük,hát tegyük is!De a párom tök fáradt,így semmi nem olyan,mint amilyennek lennie kellene.Na itt jövök a storydhoz,mert a páromat én is nagyon szeretem,csakúgy,mint Te,de néha már azt gondolom szex előtt,hogy minek?úgyis hamar lezavarjuk,és alvás....Persze azért igyekszem neki a legjobbat tenni,ha nekem van szükségem kielégülésre,akkor meg ott vannak az egyéb segédeszközök...Sokszor előfordult,hogy noszogattam a szexért este,de neki nem volt hozzá kedve.Ez nekem nem kicsi kudarcérzetet okozott azért.Persze tudom,fáradt meg minden,de úgy gondolom,ezek az apró sérelmek elvehetik az ember kedvét az egésztől,mert az együttlét "nyűggé vagy fárasztóvá" válik.

Nem tudom,esetedben milyen dolgok voltak,de mindenesetre én póbálom elfogadni a párom,úgy,ahogy van.Úgy gondolom a szex nem minden,ha majd más körülmények lesznek,talán javul a helyzet.Ha pedig nem kívánod őt,akkor esetleg felfrissíthetnétek egy kicsit önmagatokat és egymást,használjatok új illatokat,menjetek el randizni!,vagy csináljatok valami olyan dolgot,ami nem monoton,megszokott,s közben érezzétek jól magatokat.Én kitartást kívánok Neked,remélem tudtam valamit segíteni!

2009. márc. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!