Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sokan nem képesek vaginális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan nem képesek vaginális orgazmusra?

Figyelt kérdés
Mert én egy éve szexelek a barátommal de még nem sikerült.Csak csiklói orgazmusom volt ha orálisan avgy kézzel csinálta...
2009. márc. 26. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, de ezt már párszor kitárgyaltuk, keress rá!
2009. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Igen, sokan nem képesek. Én sem, bár kezdő vagyok a szexben, de a masztizásban van 1 évtizednyi tapasztalatom :)
2009. márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
húh,megnyugodtam:Dmár azthittem velem van a baj,de nem:)
2009. márc. 26. 13:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden nő képes rá,csak...

Szóval a vaginális orgazmushoz az is kell,h elengedd magad.Egyszerűen ki kell mindent kapcsolni a fejedből.Ismerek olyan lányt,aki egy aktus alatt 8szor ment el,és a végére már a srác érezte magát furán,mert ő meg egyszersem.(Az ex pasija mondta,aki akkor éppen az én barátom volt.)

Nekem is nagyon sokáig csak csiklói orgazmusom volt.Aztán egyszer jött egy olyan pasi,egy olyan póz,egy olyan hangulat,és átéltem.Azóta már többször is sikerült,de hazudnék,ha azt mondanám,h minden aktusunknak részemről is orgazmusa vége.

Szóval türelem.

2009. márc. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval lehet ha lesz egy másik barátom azzal sikerülhet...mert most akivel együtt vagyok ő volt az első nekem.
2009. márc. 26. 13:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, velem sikerülne e... :)
2009. márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én három éve élek folyamatos szexuális életet, még sosem volt vaginális orgazmusom :D szóval ne keseredj el, majd csak eljön a pillanat.
2009. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hat és fél éve vagyunk együtt a férjemmel, és még nem volt vaginális orgazmusom. Ha nagyon próbálkoznánk, lehet, hogy sikerülne, de nem akarom úgy ellőni az együttlétünket, hogy állandóan mondom, hogy most éppen mit és hogyan csináljon.. így is nagyon jó
2009. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!